Jak poznać chłopaka przez internet

Jak poznać chłopaka przez internet? Oto druga część naszego poradnika.

Internet to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, nawet miłość na całe życie. Gdy już uda nam się namierzyć odpowiedniego kandydata, pojawia się tylko jeden problem: jak to umiejętnie rozegrać, żeby go nie odstraszyć? W poprzednim wpisie analizowałyśmy sytuację, gdy chłopak jest nam już znany, dlatego w tym wpisie skupimy się na sytuacji, gdy kandydat jest dla nas obcy.

Przypadek nowego znajomego

W swoim otoczeniu nie możesz znaleźć chłopaka? Spróbuj więc szczęścia w internecie!

Jak poznać chłopaka przez internet?

1. Znajdź odpowiedniego kandydata. W internecie masz ten plus, że możesz przebierać w chłopakach, bo jest ich tam do wyboru, do koloru. Możesz ,,rekrutować” ich po wieku, wyglądzie, zainteresowaniach lub choćby mieście, z którego pochodzą.

Tylko pytanie: Gdzie szukać?

Facebook – mogą to być różne grupy, fanpage lub wydarzenia. Sprawdź też profile, które wyświetlają Ci się w propozycjach do znajomych. Najczęściej są to osoby, z którymi jesteśmy w jakiś sposób powiązane, dlatego na starcie zyskujemy pretekst do rozmowy.

Czaty, fora albo portale randkowe dla młodzieży. W internecie można znaleźć całkiem sporo tego typu stron. Jest tam naprawdę dużo osób, które pragną kogoś poznać.

2. Napisz jako pierwsza. Nie będzie to szczególnie trudne, bo w sumie – co Ci zależy? I tak nie znasz tej osoby. Na początku warto napisać do kilku osób, żeby sprawdzić jaki typ chłopaka nam odpowiada. A o czym pisać? Tematy same powinny się znaleźć. Na dobry początek możecie zacząć od pasji, marzeń, tego co oboje lubicie. Tylko ważna rzecz! Bądź przy tym sobą i nikogo nie udawaj, bo później będzie ciężko to odkręcić.

3. Pisanie to nie wszystko. Jeśli on nie wyjdzie z inicjatywą, to Ty zaproponuj video rozmowę lub rozmowę telefoniczną. Dzięki temu będziesz mogła się przekonać, czy taką drogą dogadujecie się równie dobrze i czy macie wspólne tematy.

4. Czas na spotkanie. Trzeba w końcu przenieść znajomość do prawdziwego życia, bo z własnego doświadczenia wiem, że internetowe związki/znajomości, takie na odległość, długo nie przetrwają. Pamiętaj, by spotkać się z chłopakiem w miejscu publicznym (dla bezpieczeństwa), najlepiej w mieście, które dobrze znasz.

POWODZENIA!

Czytaj także: Jak poznać chłopaka przez internet? CZĘŚĆ 1

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj