Jak poznać chłopaka przez internet

Jak poznać chłopaka przez internet? Oto pierwsza część naszego poradnika.

Internet to potęga, jak mówią. A my jesteśmy w XXI wieku, gdzie nawet miłość na całe życie można tam znaleźć. Pojawia się tylko jeden problem: jak to umiejętnie rozegrać, żeby nie odstraszyć swojego wybranka?

(Ważne jest też, to czy znamy 'osobnika’ w realu czy też nie, dlatego rozpatrzymy oba przypadki).

Przypadek znajomego ze szkoły (bo najczęściej tam poznajemy nowe osoby).

Mijasz go na każdej przerwie, wpatrując się w te jego niebiańskie oczy? On nie zwraca na Ciebie uwagi? Traktuje Cię jakbyś nie istniała? Tak bardzo Ci się podoba, ale boisz się do niego zagadać? Napisanie do niego będzie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź jak to zrobić!

Jak poznać chłopaka przez internet?

1. Dowiedz się o nim jak najwięcej. Podstawowe rzeczy (takie jak imię) pewnie już o nim wiesz. Warto teraz dyskretnie prześledzić jego FB lub podpytać znajomych, by zdobyć informacje o jego pasjach lub o tym co lubi. I Pamiętaj! Przede wszystkim na początku upewnij się, że nie ma dziewczyny!

2. Znajdź pretekst do rozmowy. Może to być choćby jakieś wydarzenie szkolne, np. dyskoteka czy apel. Cokolwiek, byle nie rozpocząć rozmowy bez tematu (on mógłby być zdezorientowany i nie wiedzieć o co Ci chodzi).

3. Zrób ten pierwszy krok. Na początek napisz zwykłe „hej” lub „hejka”. Jednym może wydawać się to takie banalne, a innym może sprawić ogromny trud. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy, nie bój się! Wyobraź sobie, że to Twoja najlepsza przyjaciółka i napisz do niego jakbyś miała z nim świetne kontakty.

4. Przedstaw mu sprawę. Napisz o czymś, tylko zrób to tak, żebyś później mogła rozwinąć temat. Postaw mu otwarte pytanie, a nie takie, na które odpowiedź będzie brzmiała „tak” lub „nie”.

5. Zobacz jego reakcję. Jeśli odpisze byle jak, prawdopodobnie znaczy to, że chce Cię spławić, więc nie ma sensu dalej mu się narzucać. Natomiast jeśli chociaż troszeczkę się postara, może coś z tego wyniknąć, więc kontynuuj rozmowę, płynnie przechodząc do bardziej prywatnych tematów 🙂 (Nie martw się, gdy okaże się, że nie chce z Tobą pisać. Na pewno znajdziesz innego chłopaka, bardziej chętnego do rozmowy.)

6. Przenieś rozmowę do realu. Zaczep go na korytarzu. Nawiąż w rozmowie do czegoś, o czym pisaliście. Nie stresuj się, bo na pewno rozmowa sama jakoś popłynie. Teraz wystarczy poczekać, aż chłopak sam zaproponuje spotkanie po lekcjach.

POWODZENIA!

ZAPRASZAMY TAKŻE DO DRUGIEJ CZĘŚCI PORADNIKA, W KTÓREJ DOWIESZ SIĘ, JAK OD PODSTAW POZNAĆ CHŁOPAKA W INTERNECIE.

Jak poznać chłopaka przez internet? CZĘŚĆ 2

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Ja tak właśnie przez internet zagadałam rok starszego chłopaka i się umówiliśmy na randkę, potem kolejną i kolejną i teraz jesteśmy razem od ponad roku ??????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj