Jak przenieść swoje konto na Vinted
Jak przenieść swoje konto na Vinted?

Korzystasz z aplikacji Vinted? Sprawdź, jak przenieść swoje konto na nową platformę, aby nie stracić pieniędzy.

Na początku tego tygodnia ruszyła nowa platforma Vinted. Wszyscy użytkownicy, którzy nie chcą stracić wszystkich danych (przede wszystkim komentarzy), muszą przenieść swoje konto. W tym wpisie podpowiadamy jak to zrobić, aby nie stracić pieniędzy.

Jak przenieść swoje konto na Vinted, aby nie stracić pieniędzy?

Vinted to bardzo popularna aplikacja, która umożliwia sprzedaż ubrań oraz obuwia, którego już nie nosimy. Niedawno wszyscy użytkownicy otrzymali informację, o przejściu na nową platformę. Cały proces rozpoczął się 16 maja, a zakończy się 20 czerwca. W tym okresie każdy użytkownik powinien przejść na nową platformę, jeśli nie chce stracić danych ze swojego konta.

Jakie zmiany czekają nas na Vinted?

Przede wszystkim zostaną dodane nowe kategorie sprzedażowe – Dom, Zwierzęta oraz Rozrywka. Użytkownicy będą mogli sprzedawać już nie tylko ubrania, ale również książki, gry, artykuły gospodarstwa domowego oraz akcesoria dla zwierząt. Ponadto Vinted rozszerza swoją działalność poza granice Polski – na Czechy, Słowację oraz Litwę.

Jak przenieść swoje konto na nową platformę?

Każdy użytkownik dostanie zaproszenie do nowego platformy. Należy to zrobić przed 20 czerwca, kiedy to stara platforma zostanie wyłączona. Po tej dacie nie będzie już można wypłacić pieniędzy zgromadzonych na koncie. Same przenosiny są bardzo proste – wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. Dla ułatwienia nagrany został również filmik z dokładnym opisem.

Jak nie stracić pieniędzy zgromadzonych na swoim koncie?

Środki zgromadzone na koncie nie zostają automatycznie przeniesione na nową platformę. Z tego względu należy najpierw je wypłacić, a dopiero później dokonać migracji konta. Kto tego nie zrobi, będzie mógł nadal wypłacić pieniądze ze starej platformy, nawet po 20 czerwca. W tym celu należy zalogować się na starą platformę, dostępną wciąż pod adresem: https://old.vinted.pl/merge/closure
Vinted zaleca, aby przed przeniesieniem konta dokończyć wszystkie rozpoczęte transakcje.

Jak widzisz, przenosiny na nową platformę Vinted nie są niczym strasznym, a utrata zgromadzonych środków raczej Ci nie grozi.

Czytaj także: Jak skutecznie sprzedawać rzeczy przez Internet?

Jak przenieść swoje konto na Vinted
Jak przenieść swoje konto na Vinted?

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj