Twój chłopak wyjeżdża bez Ciebie na wakacje? A może to Ty masz zaplanowany wyjazd bez niego? Sprawdź, jak przetrwać ten czas!

Wakacje to wspaniały czas, na który z niecierpliwością czekamy przez cały rok. Wyśmienity humor może popsuć nam jednak fakt, że nasz urlop nie uwzględnia ukochanej osoby. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na wspólny wyjazd, a z rodzinnych wczasów często ciężko się wykręcić. Co zrobić w tej sytuacji i jak przeżyć rozłąkę? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Jak przetrwać rozłąkę z chłopakiem?

Pogódź się z rzeczywistością. Czasami najprostsze rozwiązania, są najbardziej skuteczne. Jeśli wiesz, że nie uda Ci się uniknąć rozłąki, to po prostu zaakceptuj ten fakt. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć jakieś pozytywy płynące z wyjazdu i dodatkowo nie będziesz psuć humoru Twoim najbliższym.

To nie koniec świata. Warto w tym wypadku zachować zdrowy rozsądek i nie robić afery z powodu tygodnia, dwóch czy nawet 3 (tak, tyle również da się przeżyć!) bez swojej drugiej połówki. Nawet będąc na innym kontynencie, będziecie mogli utrzymywać ze sobą kontakt, a czas na wyjeździe płynie zadziwiająco szybko. Ani się obejrzysz, a już będziecie znowu razem.

Wykorzystuj okazje. Messenger, Skype, mail… Możliwości kontaktu masz bardzo dużo, więc gdy tylko nadarzy się okazja, odzywaj się do swojego ukochanego. Wysyłanie zdjęć również pomaga przetrwać rozłąkę 🙂 Nie podporządkowuj jednak swojego wyjazdu komunikatorom społecznym i daj odpocząć swojemu smartfonowi. Spędź trochę czasu z rodziną i doceń, że możecie pobyć razem.

Pozwól sobie zatęsknić. Nie ma nic złego w tęsknieniu za ukochaną osobą i choć nie jest to przyjemne uczucie, to może pogłębić więź, która Was łączy. Potraktuj to jako coś pozytywnego, a łatwiej będzie Ci to przeżyć.

Znajdź sobie coś do roboty. To najlepsza metoda, aby nie zwariować! Po prostu zagospodaruj swoim czasem w taki sposób, abyś nie miała ani chwili na rozmyślanie i tęsknotę.

Pamiętaj, że wakacyjna rozłąka to nie koniec świata i naprawdę da się ją przeżyć. Jeśli zorganizujesz sobie ciekawe zajęcia i nie będziesz tracić czasu na dołowanie się, to urlop minie bardzo szybko, a Ty znowu znajdziesz się w ramionach swojej ukochanej osoby.

Czytaj także: Co robić w wakacje?

Jak przetrwać rozłąkę z chłopakiem?Źródło zdjęć: http://favim.com

5 KOMENTARZE

  1. Wydaje mi się, że 2 czy 3 tygodnie to i tak dość krótki czas. Wyjechałam na 11 tygodni i jestem 1050 km od mojego chłopaka. Jeśli się naprawdę kocha drugą osobę to uda wam się przeżyć wszystko 🙂

  2. A jak przetrwać rozłąkę 300 km? Ja i mój chłopak mieszkamy daleko od siebie i widzimy się raz na kilka miesięcy…

  3. A jak przetrwać rozłąkę kiedy mój chłopak wyjeżdża na studia do innego wojewodzctwa (200km) i będziemy się widywać raz na dwa tygodnie ? :<

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj