Justyna zauroczyła się w chłopaku, którego widziała kilka razy w życiu. Czy powinna wyjawić mu swoje uczucia?

,,Cześć,

Piszę do Was, ponieważ mam dylemat. Razem z moimi przyjaciółkami grałyśmy w siatkówkę na boisku w naszej miejscowości. Tego dnia przyjechało kilka chłopców. Niektórzy na rowerach, inni na motorach albo skuterach. Początkowo zerkanie na nich. Na jednym się wyjątkowo skupiłam. Mojej znajomej, która jest młodsza ode mnie o dwa lata, też wpadł on w oko.

Narodziny uczucia

Następnego dnia Kuba razem z kolegami znów odwiedzili nasze boisko. Tym razem ci koledzy mieli ze sobą dziewczyny, a on nie specjalnie. Moja znajoma, która ma 13 lat zaczęła przypatrywać się jak robią między sobą mini wyścigi. Później zaczęła opowiadać o nim.

Trudna sytuacja

Kiedy słuchałam tych wszystkich opowieści pomyślałam: kurczę fajny on nawet. Niestety następnego dnia dowiedziałam się, że podoba mu się moja kuzynka (zobaczył ją tego pierwszego dnia). Ona dała mu do zrozumienia, że nie jest zainteresowana, bo ma chłopaka. Ola zawsze z jakimś chłopakiem pisze. Nawet jej siostra z jakimś tam kręci.

Przyciąganie

Pomyślałam: może ja też z jakimś tak zacznę i od razu padło na Kubę. Nic jednak nie zrobiłam w tej sprawie. Poza tym nie wiem co on ma w sobie, że zainteresowałam się akurat nim. Wygląd? Każdy mówi, że on aż taki ładny nie jest. Niski brunet z niebieskimi oczami. Może sposób bycia? Jeździ na motorze, nie przejmował się krzykami mojej znajomej o jego osobie. Nie wiem.

Liczne obawy

Boję się, że jeśli zrobię jakiś krok, to on mnie wyśmieje albo zrobi ze mnie bekę. W końcu dla niego jestem szczeniakiem jeszcze. Ja mam 16, a on 18. Na pewno go nie kocham. W kilka dni tak nie można. Znaczy kiedyś rzucił mi się w oczy na jakimś festynie, ale tylko przez kilka sekund. W sumie mój kolega zna go, bo się kolegują. Może jakbym nic nie zrobiła to by przeszło mi. Nie wiem co zrobić. Co byście mi radziły?”. Asia

,,Chłopak z boiska wpadł mi w oko"Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. Zagadaj do niego! Moze nawet jakieś proste pytanie, ale żeby po prostu zacząć rozmowę. Nie musisz od razu wyjawiać, że ci się podoba. Najpierw musisz go też dobrze poznać. Wtedy sie przekonasz czy to naprawdę to :D.

  2. Powinnaś zagadać do niego, każdy zawsze powtarza, że dziewczyna nie powinna robić pierwszego kroku, ale to nie prawda. Wiem to po sobie, tylko, że u mnie było trochę inna sytuacja, ale też bałam się powiedzieć. A potem żałowałam, bo znalazł sobie nową dziewczynę. Więc powinnaś zrobić tak zwany „pierwszy krok” i zobaczysz może się uda i zostaniecie przyjaciółmi, a potem kto wie może i będziecie razem. Wykorzystaj szansę.

  3. Możesz też poprosić swojego kolegę, tego który go zna, żeby zaaranżował jakieś spotkanie i kilka osób. Będzie to dla Ciebie okazja żeby bardziej go poznać, przekonać się jaki jest. A jak nie to pisz! Nie masz przecież nic do stracenia!
    Trzymam kciuki
    M

  4. Wg. Mnie powinnaś spróbować do niego zagadać, napisać, cokolwiek. Być może to jest właśnie Twoja szansa i nie powinnaś jej zmarnować. Zastanawiasz się, a powinnaś od razu działać i nie przejmować tym, że „Cię wyśmieje”. Jeśli to jednak zrobi, to będziesz wiedziała, że jest totalnym kretynem i nie ma sobie co nim zawracać głowy, w końcu tego kwiatu jest pół światu. Dlatego pisz, bo może być za późno i nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz. Poza tym chłopak ma 18 lat, raczej nie powinien zachować się jak „gimbus” i wyśmiać Cię za to, że po prostu Ci się podoba, to normalne. Dlatego autorko, bierz się w garść i przejmij inicjatywę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj