Lato sprzyja zawieraniu nowych znajomości i przede wszystkim flirtowaniu! Przed nami jeszcze miesiąc wolnego, więc wykorzystaj go na maxa i sprawdź, jak przeżyć gorący, wakacyjny romans!

Szukaj okazji! Zamiast gdzieś się chować i czekać, aż to ON zrobi pierwszy krok, weź sprawy w swoje ręce! Szczególnie, jeśli jesteś poza miejscem swojego zamieszkania. Prawdopodobnie nigdy więcej się już nie spotkacie, a Ty nawet w przypadku odrzucenia, przeżyjesz nowe doświadczenie i będziesz z siebie dumna, że odważyłaś się zagadać do nieznajomego.

Żyj chwilą. Po prostu nie planuj niczego, bo rzadko kiedy wakacyjne miłości trwają dłużej niż do końca sierpnia. Nie myśl o przyszłości, tylko skup się na obecnej chwili i po prostu ciesz się nią.

Postaw granicę. To Ty masz rozdawać karty! Nie rób niczego, na co nie masz ochoty i na co nie jesteś gotowa. Pamiętaj, że on może Waszą znajomość traktować jako chwilową zabawę, dlatego nie rób niczego wbrew sobie, żeby później nie cierpieć.

Jak przeżyć gorący, wakacyjny romans?

Nie oczekuj zbyt wiele. Nawet, jeśli on o zachodzie słońca wyzna Ci miłość, nie bierz tego za pewnik. Latem jesteśmy bardziej kochliwi 🙂 Jeśli za szybko się zaangażujesz, po wakacjach możesz mieć złamane serce. Lepiej nastawić się, że to chwilowa znajomość i później miło się zaskoczyć, gdyby było inaczej.

A gdyby tak…? Wakacje mają to do siebie, że szybko się kończą. Jeśli masz nadzieję, że Wasza znajomość będzie trwała dłużej, ostatniego dnia weź go na spacer i szczerze z nim pogadaj. Być może on też liczy na to, że będzie z tego coś więcej? Jeśli nie, to trudno! Nie on jeden na świecie, więc niech zostanie po prostu miłym, wakacyjnym wspomnieniem.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here