Jak zorganizować wakacje z chłopakiem?
Źródło: Pinterest

Marzy Ci się wakacyjna miłość? Sprawdź, jak ją znaleźć!

Lato sprzyja zawieraniu nowych znajomości i przede wszystkim flirtowaniu! Przed nami jeszcze miesiąc wolnego, więc wykorzystaj go na maxa i sprawdź, jak przeżyć gorący, wakacyjny romans!

Jak przeżyć gorący, wakacyjny romans?

Szukaj okazji!

Zamiast gdzieś się chować i czekać, aż to ON zrobi pierwszy krok, weź sprawy w swoje ręce! Szczególnie, jeśli jesteś poza miejscem swojego zamieszkania. Prawdopodobnie nigdy więcej się już nie spotkacie, a Ty nawet w przypadku odrzucenia, przeżyjesz nowe doświadczenie i będziesz z siebie dumna, że odważyłaś się zagadać do nieznajomego.

Żyj chwilą

Po prostu nie planuj niczego, bo rzadko kiedy wakacyjne miłości trwają dłużej niż do końca sierpnia. Nie myśl o przyszłości, tylko skup się na obecnej chwili i po prostu ciesz się nią.

Postaw granicę

To Ty masz rozdawać karty! Nie rób niczego, na co nie masz ochoty i na co nie jesteś gotowa. Pamiętaj, że on może Waszą znajomość traktować jako chwilową zabawę, dlatego nie rób niczego wbrew sobie, żeby później nie cierpieć.

Nie oczekuj zbyt wiele

Nawet, jeśli on o zachodzie słońca wyzna Ci miłość, nie bierz tego za pewnik. Latem jesteśmy bardziej kochliwi 🙂 Jeśli za szybko się zaangażujesz, po wakacjach możesz mieć złamane serce. Lepiej nastawić się, że to chwilowa znajomość i później miło się zaskoczyć, gdyby było inaczej.

A gdyby tak…?

Wakacje mają to do siebie, że szybko się kończą. Jeśli masz nadzieję, że Wasza znajomość będzie trwała dłużej, ostatniego dnia weź go na spacer i szczerze z nim pogadaj. Być może on też liczy na to, że będzie z tego coś więcej? Jeśli nie, to trudno! Nie on jeden na świecie, więc niech zostanie po prostu miłym, wakacyjnym wspomnieniem.

Czytaj także: Wakacyjna miłość – czy ma szansę przetrwać?

Jak przeżyć gorący, wakacyjny romans?
Źródło: Weheartit

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj