W tym wpisie dowiesz się, jak przeżyć rozłąkę z chłopakiem.

Jeśli masz chłopaka to z pewnością uwielbiasz spędzać z nim czas i najchętniej nie rozstawałabyś się z nim w ogóle. Niestety zawsze przychodzi moment, gdy trzeba się pożegnać z drugą połówką. W tym wpisie podpowiemy Ci, jak przeżyć rozłąkę z chłopakiem.

#1. Odzywaj się, ale nie zbyt często. Nie ma nic złego w tym, że tęsknisz za swoim ukochanym i tego nie ukrywasz. Powstrzymaj się jednak od pisania do niego co godzinę, bo on może poczuć się osaczony.

#2. Zajmij się czymś pożytecznym. Potwierdzone info: jak jesteś czymś zajęta, to czas płynie szybciej. Najlepiej jakbyś się pouczyła lub zajęła sprzątaniem, ale równie dobrze może to być książka czy serial.

#3. Zadbaj o siebie. Wykorzystaj ten wolny czas na zabiegi pielęgnacyjne – z pewnością poprawią Ci one humor. Nałóż odżywkę na włosy,  maseczkę na twarz i pomaluj paznokcie na swój ulubiony kolor.

#4. Myśl o Waszym spotkaniu. Łatwiej będzie Ci przeżyć rozłąkę, gdy będziesz planować Wasze następnie spotkanie. Wymyśl coś ciekawego, żebyście się ze sobą nie nudzili.

#5. Spotkaj się z przyjaciółkami. Kto lepiej zadba o Ciebie i Twoje samopoczucie, niż przyjaciółki? 🙂 Umów się z nimi na babskie pogaduchy i spróbuj choć na chwilę oderwać myśli od ukochanego.

Czytaj także: Błędy jakie popełniasz na początku znajomości

Jak przeżyć rozłąkę z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj