Źródło: Pinterest

Chcesz wiedzieć, czy spodobałaś się chłopakowi? W tym wpisie znajdziesz 5 dowodów na to, że wpadłaś mu w oko!

Większość z nas wolałaby wiedzieć, że się komuś podoba, zamiast żyć w niepewności. Niestety uczucia innych nie zawsze są łatwe do odszyfrowania. W tym wpisie przedstawiamy 5 sygnałów, które świadczą o tym, że chłopak czuje do Ciebie miętę.

Jak rozpoznać, że wpadłaś mu w oko?

#1. Szuka z Tobą kontaktu

Chłopak, któremu się spodobałaś, będzie próbował nawiązać z Tobą kontakt. Może Cię zaczepiać na FB albo pisać SMS-y. Jeżeli widujecie się na żywo, to zauważysz, że dąży do zainicjowania rozmowy.

#2. Jest zaangażowany

Łatwo rozpoznasz, że nie jesteś obojętna chłopakowi, kiedy zaobserwujesz, że jest zaangażowany w Waszą znajomość. Odzywa się jako pierwszy, oferuje swoją pomoc i interesuje Twoimi sprawami.

#3. Często Ci się przygląda

Czujesz jego wzrok na sobie? To dobry znak! Chłopak, któremu wpadłaś w oko będzie Ci się przyglądał i próbował nawiązać z Tobą kontakt wzrokowy.

#4. Traktuje Cię inaczej niż inne dziewczyny

Być może ON nie unika towarzystwa innych dziewczyn, ale powinnaś zaobserwować, że wobec nich zachowuje inaczej niż wobec Ciebie. To świadczy o tym, że jesteś dla niego ważniejsza niż inne koleżanki.

#5. Próbuje Cię dotknąć

Przypadkowe muśnięcie, a może szturchanie dla żartu? Chłopak, któremu wpadłaś w oko będzie za wszelką cenę próbował się do Ciebie zbliżyć, aby nawiązać z Tobą kontakt fizyczny.

Czytaj także: Jak NIE podrywać chłopaka?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj