Zbliża się Twoja pierwsza wspólna noc z chłopakiem i zaczynasz panikować? W tym wpisie znajdziesz przydatne wskazówki, jak się do tego przygotować.

W każdym związku prędzej czy później przychodzi taki moment, że para spędza ze sobą noc. Czasem dzieje się to pod nieobecność rodziców, nieco rzadziej za ich zgodą (zależy od wieku zakochanych) lub po jakiejś imprezie. Nie zawsze wiąże się to z seksem, ale nie oznacza to, że stres jest mniejszy.

Jak się przygotować do wspólnej nocy z chłopakiem?

Wspólna noc to poważny krok. Można nawet powiedzieć, że przejście na wyższy ,,poziom”, bo dzięki temu stajecie się sobie jeszcze bliżsi. Nic więc dziwnego, że to wydarzenie może powodować stres. Czego najczęściej się boimy?

  • Reakcji chłopaka, gdy pokażemy mu się bez makijażu;
  • Reakcji chłopaka na naszą figurę (nawet będąc w piżamie nie da się wszystkiego zamaskować);
  • Nieświeżego oddechu o poranku;
  • Niekontrolowanego zachowania przez sen (chrapanie, ślinienie się, lunatykowanie itd).

Jak w takim razie przygotować się do tego wszystkiego? Nie zawsze można pewne rzeczy przewidzieć, ale to właśnie jest sprawdzian dla miłości i dojrzałości partnerów.

Jak pokazać się chłopakowi bez makijażu?

Wiele dziewczyn ma z tym problem. Niektóre decydują się na spanie w pełnym make-upie, ale oczywiście nie zachęcamy do tego, bo ma to negatywny wpływ na stan cery. Na kilka dni przed planowaną nocką, zacznij się malować delikatniej, żeby chłopak nie wystraszył się na Twój widok 🙂 Nawet jeśli masz na buzi parę pryszczy, to tak naprawdę nie powinno mieć żadnego znaczenia dla Twojego ukochanego, więc możesz to potraktować jako pewnego rodzaju test.

Jak pokazać się chłopakowi w piżamie?

No cóż, tutaj nie masz zbyt dużego pola do popisu 🙂 Jeśli na co dzień nosisz staniki typu push-up, on może być lekko zawiedziony. Jeśli chcesz zamaskować mankamenty figury, to wybierz luźną koszulkę i krótkie spodenki. Nie łódź się jednak, że on nigdy nie zobaczy Twojego odstającego brzuszka.

Co zrobić z nieświeżym oddechem?

Prawdopodobnie Twój ukochany będzie miał podobny problem. Wieczorem umyj dokładnie zęby i użyj nici dentystycznej. Jeśli masz możliwość, wypłucz dodatkowo jamę ustną płynem. Rano zanim przywitasz ukochanego namiętnym pocałunkiem, po prostu idź umyć zęby.

Jak powstrzymać niekontrolowane zachowania przez sen?

Nie da się. Jeśli Twój chłopak zacznie się z Ciebie śmiać, bo ośliniłaś sobie brodę podczas snu, to odeślij go do piaskownicy, żeby mógł pobawić się z rówieśnikami w lepienie babek. Na drogę daj mu jeszcze grabki, bo mogą mu się przydać.

Czytaj także: 7 rzeczy, które odrzucają chłopaków

wspólna noc z chłopakiem

Źródło zdjęć: http://pinterest.com

3 KOMENTARZE

  1. Hej skąd mam wiedzieć czy podobam się chłopakowi ? W gimnazjum podobno PODOBNO „leciał” na mnie ale i tego komoletnie nie widziałam ! Teraz chodzimy razem do liceum jesteśmy w równoległych klasach i czasami na mnie zerka co ja mam zrobić ? Gdyby to była prawda to bym do niego napisała ale nie jestem w 100% pewna czy moje koleżanki nie kłamią cóż począć ? ?

    • Pamiętaj, nigdy w 100% procentach nie wierz koleżanką. Jeśli go zapytasz, a to okaże się nie prawdą do wyjdziesz na kretynkę. Ja bym poczekala az sam mi to powie. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj