Źródło: https://www.bustle.com/p/11-things-gossip-girl-probably-influenced-you-to-buy-36044

W tym artykule pokażemy Ci, co możesz zrobić, aby stać się bardziej popularnym w szkole.

Czujesz, że masz mało znajomych w szkole albo że nikt z Tobą nie rozmawia? Co zrobić, aby nawiązać nowe znajomości czy stać się bardziej rozpoznawalnym? Poniżej pokażemy Ci kilka naszych sposobów ?

Oto 8 sposobów jak stać się bardziej popularnym w szkole:

#1. Angażuj się

Im więcej będziesz działać w szkole, tym więcej osób Cię pozna. Bierz więc udział w konkursach, projektach, różnych akcjach. Dzięki temu nie tylko poznasz nowych ludzi, ale i rozwiniesz swoje zdolności ?

#2. Bądź otwarty

Uśmiechaj się do innych, nie wstydź się wyjść z klasy i przejść się po korytarzu, zagaduj do znajomych. Sprawi to, że ludzie Cię naprawdę polubią, a inni będą chcieli Cię poznać, bo będziesz wydawał się sympatyczny i towarzyski. A to pierwszy krok do zyskania popularności ?

#3. Pomagaj innym

Śmiało i z chęcią ofiaruj innym pomoc w nauce, pożycz książkę czy ołówek, a z pewnością te osoby to zapamiętają. Pamiętaj, że dobro wraca ?

#4. Bądź aktywny w social mediach

Coraz częściej życie popularnych ludzi kręci się właśnie w internecie. Dlatego też dbaj o aktualność swoich profilów i nie wstydź się pokazywać swojego życia, szczególnie swoich hobby. Dzięki temu więcej osób zainteresuje się Tobą, a być może nawet kogoś zainspirujesz. Ludzie będą ciekawi Twojego stylu życia i będą chcieli spędzać z Tobą czas.

#5. Bądź zabawny i kreatywny

Ludzie nie przepadają za osobami sztywnymi i nudnymi, dlatego rób wszystko, by odbierali Cię jako pozytywnie nakręconego człowieka. Dzięki temu więcej osób będzie chciało Cię poznać i z Tobą przebywać.

#6. Wychodź często ze znajomymi

Będziesz wyglądał wtedy na bardziej popularnego i lubianego, przez co więcej osób będzie chciało z Tobą wychodzić. Dzięki częstym wyjściom możesz tez nawiązać dużo nowych znajomości.

#7. Wyróżniaj się

Nie wstydź się pokazywać swojego oryginalnego stylu ubierania i swoich hobby. Ludzie lubią różnorodność i odmienność, więc z pewnością zaczną się bardziej Tobą interesować ? Bądź oryginalny i z dumą to pokazuj.

#8. Bądź sobą

To najważniejsze! Nie gwiazdorz, nie wywyższaj się nad innymi i nie zakładaj maski w towarzystwie, w którym aktualnie jesteś. Bądź sobą i właśnie takiego ludzie Cię pokochają ?

Co myślisz o naszych poradach? Daj znać w komentarzu 🙂

Czytaj także: 7 najlepszych sposobów na radzenie sobie ze szkolnym stresem

?Moja klasa jest okropna!"Źródło zdjęć: Pinterest

9 KOMENTARZE

  1. Jakość tego wpisu jest powalająco niska, wasz poziom spada, jakby to był target dla jedynastolatek XD coś takiego mogłoby się ukazać w gazetce barbie albo innym winx. Powielacie ten amerykański mit bycia popularnyn. Nie chodzi o to że bycie miłym jest złe, ale co ma powiedzieć ktoś komu w szkole dokuczają, ma kompleksy, jest biedny? Powiedzenie „bądź pewna siebie” niczego nie zmienia, to płytka paplanina.

    • Ale w tym wpisie nie chodzi o to, że mówimy osobie, której dokuczają co ma robić, tylko jak osoby, które czują się samotne i mało znane, mogą zdobyć zaufanie innych i sprawić, żeby więcej osób się nimi interesowało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj