Jak zagospodarować puste szafki w pokoju?
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/3799980926039569 || https://pl.pinterest.com/pin/35606653294369265 || https://pl.pinterest.com/pin/120330621283280252

Zabrałaś się za wiosenne porządki? A może niebawem czeka Cię remont pokoju i zastanawiasz się, jak wykorzystać puste szafki? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Większość z nas nie lubi sprzątać na bieżąco, za to warto raz na jakiś czas zdecydować się na generalne porządki. Umożliwiają one pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, dzięki czemu zyskujemy dużo wolnego miejsca. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów, jak zagospodarować puste szafki oraz półki w swoim pokoju.

Jak zagospodarować puste szafki w pokoju?

#1. Wyznacz osobne strefy

Bez względu na to, ile masz miejsca do dyspozycji, wyznaczenie stref jest dobrym pomysłem. Na osobnych półkach trzymaj ubrania, kosmetyki, książki, rzeczy związane ze szkołą i rzeczy związane z Twoim hobby. Dzięki temu łatwiej będzie Ci utrzymać porządek.

#2. Poustawiaj w szafie pudełka

Niezwykle pomocne przy organizacji szafy są pudełka. W zależności od tego, co będziesz w nich przechowywać, możesz zdecydować się na przezroczyste lub nie. Wszelkie drobiazgi lepiej schować do pudełka tekturowego lub z materiału, a rzeczy, które chcesz szybko znaleźć, włóż do plastikowego pojemnika.

jak zagospodarować szafki w pokoju
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/35606653294369265

#3. Bieliznę trzymaj w organizerach

Organizer na bieliznę to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej szufladzie. Koniec z bałaganem wśród skarpetek, staników oraz majtek. Tego typu organizery możesz również wykorzystać do układania koszulek, apaszek czy pasków do spodni.

organizer na bieliznę
Organizer na bieliznę, AliExpress, 13.65 zł.
organizer na bieliznę
Przegródki na biustonosze, AliExpress, 15.00 zł.
organizer na bieliznę
Organizer, AliExpress, 36.50 zł.

 

 

 

 

 

 

  1. Organizer na bieliznę, AliExpress, 13.65 zł [klik].
  2. Przegródki na biustonosze, AliExpress, 15.00 zł [klik].
  3. Organizer, AliExpress, 36.50 zł [klik].

#4. Dokumenty schowaj do segregatora

Z pewnością masz w domu wiele różnych dokumentów. Jeśli nie są one trzymane w jednym miejscu, to na pewno kiedy okazuje się, że są potrzebne, przeszukujesz każdy kąt. Jednym z pomysłów na zagospodarowanie pustych półek może być ustawienie segregatorów

Czytaj także: Jak skutecznie sprzedawać rzeczy przez Internet?

Artykuł zawiera linki afiliacyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj