Źródło: Pinterest

Z tego wpisu dowiesz się, jak zapomnieć o chłopaku i iść naprzód.

Zakochałaś się w chłopaku, a on nie zwraca na Ciebie uwagi, więc chcesz jak najszybciej o nim zapomnieć? A może rozstałaś się z chłopakiem i chciałabyś wymazać go ze swojej pamięci? Jeśli tak, zastosuj się do tych rad.

1. Pozbądź się wszystkiego co Ci o nim przypomina

Masz jego zdjęcia, pamiątki, numer telefonu? Usuń, oddaj, zniszcz. UWAGA! Nie usuwaj go ze znajomych, ponieważ to jest dziecinadą. Możesz wyłączyć dla niego czat, jeśli ta ?zielona kropka? sprawia, że wszystkie wspomnienia wracają lub po prostu przestać go obserwować.

2. Spędzaj jak najwięcej czasu z przyjaciółmi i rodziną

To sprawi, że zajmiesz się czymś innym, niż myśleniem o nim. Tylko uprzedź ich na początku, żeby nie wracali do jego tematu przy Tobie! Rodzina i znajomi powinni być dla Ciebie wyrozumiali.

3. Pogódź  się z tym, że on Cię nie kocha lub ma inną

Nie planuj od razu zemsty, jeśli on wybrał inną. Przecież chcesz, żeby wziął Cię za dojrzałą, silną i mądrą dziewczynę. Skoro on wolał kogoś innego, od takiej fantastycznej dziewczyny, jak Ty, to znaczy, że jest ślepy 😉 Pod żadnym pozorem nie pisz do niego, ani nie wydzwaniaj. Wyjdziesz wtedy na desperatkę, a z taką dziewczyną nikt nie będzie chciał się umówić.

4. Skup się na sobie

Rozwijaj swoje pasje. A może jakieś zajęcia dodatkowe? Poświęć czas na robienie tego co sprawia Ci najwięcej radości. Może to być czytanie książek, słuchanie lub tworzenie muzyki, oglądanie seriali lub cokolwiek innego.

5. Nie przejmuj się

Wiem, że wiele razy słyszałaś: ,,Tego kwiatu, jest pół światu”. Jeśli chłopak nie odwzajemnia Twoich uczuć, to nie oznacza, że z Tobą jest coś nie tak. Być może po prostu nie pasowaliście do siebie. Zamiast szukać w sobie negatywów, skup się na swoich mocnych stronach i zaletach.

6. Wygadaj się

Wierzymy, że jesteś silna i dasz radę o nim zapomnieć, ale nie ma nic złego w tym, że chcesz się wygadać i poprosić o pomoc. Przyjaciel? Mama? Pedagog? Psycholog? Telefon zaufania? Ktokolwiek! Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z tym sama, porozmawiaj z kimś.

Wierzymy, że dasz radę!

Czytaj także: Jak bezboleśnie zerwać z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj