Co zrobić, żeby on nigdy nie chciał odejść do innej? Sprawdź!

Czy można zrobić coś, aby zapewnić sobie trwałość związku? Takiej pewności, że relacja przetrwa, nie możemy mieć nigdy, ale możemy zrobić kilka rzeczy, aby zwiększyć nasze szanse. Poniżej znajdziesz kilka podpunktów, które warto zastosować.

Jak zatrzymać przy sobie chłopaka?

Nie ograniczaj go

Jeśli będziesz zabraniać mu spotkań z kumplami, on albo będzie to robił w tajemnicy przed Tobą, albo zgodzi się na to, ale Tobie nie pozwoli spotykać się z koleżankami. Nawet jeśli nie lubisz jego kolegów, nie możesz oczekiwać od niego, że kompletnie zrezygnuje ze spotkań z nimi. Sama przecież też nie chcesz zrywać kontaktu ze swoimi przyjaciółkami.

Bądź dla niego przyjaciółką

On czasem potrzebuje się komuś wygadać (kumplom nie wszystko wypada powiedzieć), dlatego ważne, żeby on miał świadomość, że może do Ciebie przyjść i się wygadać, gdy ma problem.

Dbaj o siebie

Nie ma nic złego w tym, że nosisz przy nim dresy i się nie malujesz, ale staraj się od czasu do czasu zadbać o siebie i wyglądać ładnie (nawet jeśli tylko siedzicie w domu), żebyś nie zaczęła mu się kojarzyć jedynie z tymi dresami i nieumytymi włosami. Ważne, żeby on nie zapomniał jaka jesteś śliczna i nawet jeśli powtarza, że kocha Cię bez makijażu (tak oczywiście powinno być, że akceptuje Cię taką, jaka jesteś), nie przestawaj o siebie dbać, żeby on nie pomyślał, że już Ci na nim nie zależy. Poza tym sama też nie chciałabyś go oglądać w poplamionej bluzie i dziurawych skarpetkach.

Nie obrażaj się

Oczywiście nie chodzi o to, żeby przebaczać chłopakowi wszystkie przewinienia bez słowa, ale odpuszczaj mu drobnostki. Kłótnie o bzdury są bezsensowne, a jeśli często zdarza Ci się fochować bez powodu, on może zapragnąć mniej konfliktowej dziewczyny.

Mów mu komplementy

Nie tylko dziewczyny lubią słyszeć miłe słowa na swój temat. Jeśli nie wiesz jak komplementować swojego chłopaka, zajrzyj do naszego wpisu: Komplementy, które działają na chłopców.

Zaskakuj go

Nad związkiem trzeba pracować i zarówno chłopak, jak i dziewczyna powinni się w to angażować. Staraj się go raz na jakiś czas zaskoczyć (nowy ciuch albo fryzura?), tak, aby nie dopuścić do rutyny i osłabienia uczuć między Wami.

Zabieraj go na randki

Mamy równouprawnienie. Jeśli on nigdzie Cię nie zabiera, Ty to zrób. Idźcie do kina, na basen lub na gokarty. To, ze jesteście w związku, nie oznacza, że powinniście rezygnować ze wspólnych wyjść. Poza tym takie wyjście do kina lub na obiad to świetna okazja, żeby się odstrzelić: szpilki, sukienka, ułożone włosy – gwarantujemy, że on będzie zachwycony Tobą i przypomni sobie dlaczego tak bardzo Cię kocha 🙂

Czytaj także: Co zrobić, żeby on szalał za Tobą jeszcze bardziej?

Jak zatrzymać przy sobie chłopaka?

Źródło zdjęć: http://favim.com

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj