Źródło: Pinterest

Chciałabyś zostać mistrzynią pocałunku? Podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Bez względu na to czy pierwszy pocałunek dopiero przed Tobą, czy całowałaś się już wielokrotnie, powinnaś przeczytać ten wpis. Przedstawimy Ci kilka technik, które sprawią, że staniesz się prawdziwą mistrzynią w swoim fachu. Pocałunki z Tobą będą wręcz niezapomnianym przeżyciem!

Jak zostać mistrzynią pocałunku?

#1. Używaj dłoni

Podczas pocałunku nie stój jak ciele. Weź sprawy w swoje ręce i to dosłownie! Pogładź go po plecach albo brzuchu, głaszcz po włosach lub po prostu chwyć za bluzę i przyciągnij do siebie jeszcze bardziej. Niech on wie, że to co robicie, bardzo Ci się podoba.

#2. Drażnij się z nim

Zmieniaj tempo pocałunku, próbuj ssać jego wargę i od czasu do czasu odsuwaj się, żeby spojrzeć mu głęboko w oczy. Obowiązkowo też uśmiechaj się, żeby on wiedział, że to tylko żarty. Obserwuj jego reakcję i jeśli zobaczysz, że on nie jest do końca zadowolony z tego co robisz, to po prostu przestań.

#3. Całuj nie tylko w usta

Podkręć temperaturę między Wami na maxa i zacznij całować go po szyi lub w ucho (uważaj, bo nie każdy to lubi, szczególnie głośnych cmoknięć – dla bezpieczeństwa zacznij od płatka usznego).

#4. Zmieniaj tempo

Bądź nieprzewidywalna i zmieniaj co jakiś czas tempo pocałunku. Przysuwaj się jeszcze bliżej i delikatnie odsuwaj. Jesteśmy przekonane, że on będzie zachwycony.

#5. Zakończ to pierwsza

Nie zawsze się to udaje, ale spróbuj odsunąć się od chłopaka jako pierwsza. Dzięki temu on będzie czuł niedosyt i będzie miał ochotę na więcej. Oczywiście jeśli Ci się to nie uda, to się nie załamuj, bo jeśli zastosujesz się do poprzednich porad, to on i tak będzie chciał jeszcze i jeszcze 🙂

Czytaj także: Co zrobić, żeby on szalał za Tobą jeszcze bardziej?

Jak zostać mistrzynią pocałunku?Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj