Jak przestać się przejmować brakiem chłopaka?
Źródło: Pinterest

Chciałabyś zwrócić na siebie uwagę chłopaka, bez konieczności rozmawiania z nim, ale nie wiesz jak to zrobić? Ten wpis jest dla Ciebie!

Zastanawiasz się, jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić, bez konieczności rozmawiania z nim. Zainteresowana? Czytaj dalej!

Jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka bez rozmowy z nim?

#1. Uśmiechnij się

To pierwszy i zarazem najbardziej oczywisty sposób na zwrócenie na siebie uwagi. To tak jakbyś wysyłała chłopakowi sygnał ?hej, jestem tu i widzę Cię!”. Z pewnością Twój uśmiech go zaintryguje i sprawi, że on zacznie się zastanawiać, skąd się znacie. Całkiem możliwe, że kiedy już wykonasz pierwszy krok, on odważy się zrobić kolejny.

#2. Ubierz się ładnie

Chłopcy lubią zadbane dziewczyny. Jeśli na co dzień nie przykładasz zbyt dużej wagi do swojego wyglądu, to założenie sukienki i zrobienie delikatnego makijażu może zdziałać cuda!

#3. Polub jego zdjęcie

Nie musicie mieć się w znajomych. Wystarczy, że on będzie dodawał swoje fotki publicznie. Polubienie lub skomentowanie jego zdjęcia to jasny sygnał, że zwróciłaś na niego uwagę. Dzięki temu on będzie miał szansę ujrzeć Ciebie i być może sam się odezwie.

#4. Powiedz ?cześć”

To jeszcze nie rozmowa, także spokojnie 🙂 Kiedy się mijacie, po prostu powiedz mu cześć. Na pewno go to zaintryguje. Nawet, jeśli Cię nie kojarzy, to jeżeli jest w porządku, powinien odpowiedzieć. Nie bój się kompromitacji – zawsze możesz udać, że go z kimś pomyliłaś. Na przykład z jakimś znanym aktorem… 🙂

#5. Patrz mu prosto w oczy

Chcesz skutecznie zwrócić na siebie uwagę chłopaka? Spójrz mu głęboko w oczy i utrzymaj ten kontakt przez kilkanaście sekund. Odwróć wzrok, a po chwili zerknij ponownie w jego kierunku. Nadal na Ciebie patrzy? To świetnie! Możesz się teraz uśmiechnąć.

Powodzenia!

Czytaj także: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz

Jak przestać się przejmować brakiem chłopaka?
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj