pytania do chłopaka
Źródło: https://weheartit.com/entry/183630294

W tym wpisie znajdziesz zestaw pytań, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz.

Z pewnością nieraz przychodziły Ci do głowy pytania, które chętnie zadałabyś chłopakowi, ale zawsze brakowało Ci odwagi. Postanowiłyśmy Cię w tym wyręczyć – zadałyśmy kilka szalonych pytań naszemu koledze, który zgodził się na nie odpowiedzieć. Jeżeli jesteś ciekawa – koniecznie czytaj dalej.

To jednak nie wszystko! Nasz znajomy zgodził się odpowiedzieć na więcej pytań, dlatego jeżeli jest coś, co od dawna chciałaś wiedzieć, ale wstydziłaś się o tym mówić, śmiało możesz dodać komentarz!

Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz

#1. Dlaczego chłopacy nie odzywają się po pierwszym spotkaniu?

Hmm… ciężko mi odpowiadać za innych. Ja tak nie robię. Staram się traktować innych tak, jak sam chciałbym być traktowany. Dlaczego chłopacy nie odpisują? Może boją się, że dziewczyna będzie do nich wydzwaniać i płakać do słuchawki? A może nie chcą palić za sobą mostów i w razie czego móc znowu się odezwać? Nie wiem, ale według mnie jest to słabe zagranie.

#2. W czym śpisz?

Zawsze śpię w bokserkach. W zależności od pory roku zakładam górę od piżamy, T-shirt, a czasem śpię z gołą klatą 🙂

#3. Czy opowieści o miłosnych podbojach są prawdziwe?

Nie zawsze 🙂 Przed kumplami często chcemy wyjść na ogierów 🙂 Za to przed dziewczynami zdarza nam się zaniżać wynik, żeby nie spalić sobie podrywu. Czasami lepiej jest nie dociekać.

#4. Jak często myślisz o seksie?

Często.

#5. Kiedy przyjaźnisz się z dziewczyną, to traktujesz ją jak kumpla, czy miewasz o niej fantazje?

Nigdy nie byłem we friendzone. Gdybym był, to pewnie bym fantazjował. Jak dotąd wszystkie moje koleżanki były dla mnie tylko koleżankami.

#6. Czy kształt piersi u dziewczyny ma znaczenie?

Dobre pytanie. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Zawsze myślałem o wielkości, ale kształt? Raczej nie.

#7. Czy chłopacy naprawdę porównują między sobą wielkość przyrodzenia?

Haha. No cóż… zdarzyło mi się raz, z kolegami po pijaku. Tylko nie mówcie nikomu 🙂

#8. Dlaczego chłopacy nie chcą rozmawiać o uczuciach?

To chyba jasne. Jesteśmy twardzielami, a rozmawianie o uczuciach świadczyłoby o tym, że jesteśmy mięczakami.

#9. Czy chłopakom podobają się usta jak pontony?

Pełne usta są sexi, ale we wszystkim trzeba znać umiar. Pontony są przerażające, chociaż z drugiej strony jest w nich coś fascynującego… żartuję 🙂

#10. Czy chłopakom zdarza się płakać?

Nie przy dziewczynach 🙂 Nie możemy okazać słabości, w końcu jesteśmy twardzielami.

Polecamy: O czym rozmawiać z chłopakiem, żeby go nie zanudzić?

pytania do chłopaka
Źródło: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1237370619

21 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry, odpowiedziałem, jako przedstawiciel brzydkiej płci, na wszystkie postawione w komentarzach pytania. Mój komentarz jednak został usunięty, mimo że nie było w nim niestosownych kwestii. Proszę o publiczne wyjaśnienie i nie stosowanie stalinowskich metod cenzury.

 2. XX: cieszę oczy, czasem fantazjuję.
  Ala: zastanawiam się, po co to robią, komu chcą, w jaki sposób, i po co, zaimponować.
  Natsumi: to niezła zabawa. Można celować w to i tamto, można spróbować coś napisać na śniegu. Wyobraź sobie: każde sikanie to frajda 🙂
  Ciekawska04: nie noo… na siedząco się nie sika. A jeśli już, to przy dwójeczce.
  Anonim: nie, tego się po prostu nie robi. Jego członek to jego członek, mój to mój. Gapienie się na inne członki jest gejowe.
  Honka: to skomplikowane, bo kiedy widzi się kogoś po raz pierwszy, można oceniać tylko wygląd. Ja zwracam uwagę na tonację głosu, na oczy i uśmiech. Aha, i na słownictwo, bogactwo słownika, argumentację itp.
  K.k.: moim zdaniem zbyt dużą wagę przywiązujecie do tych kwestii. Pewnie, miło jest popatrzeć na zgrabną dziewczynę (nawet taką z kilkoma, ale nie kilkudziesięcioma! kilogramami nadwagi), ale ważniejsze jest, jak się zachowuje, jak czuje się w swoim ciele. Znam szczupłe i ładne dziewczyny, z którymi jednak, już na pierwszy rzut oka nie chciałbym mieć do czynienia, znam parę takich przy kości, z którymi, już po minucie rozmowy czuć, że to ktoś, z kim można by chcieć coś więcej. Jak poznać, czy dziewczyna mi się podoba? Rozmawiam z nią 🙂
  Jula: nie, to się właściwie nie zdarza. Gdyby tak było, każdy facet musiałby bez przerwy chodzić ze wzwodem. Co JA lubię u kobiet? Uśmiech, harmonię twarzy, oczy, kształt ust, w dalszej perspektywie figurę.
  Xxx: bo są kształtne. Niewielu facetów potrafi odróżnić sztuczne piersi od naturalnych, chyba że są ewidentnie monstrualne. Dobrze zrobione piersi jednak rzadko, dla mężczyzny, są widziane jako sztuczne. Właściwie dla nas nie ma to znaczenia, czy coś jest w środku, czy nie. Są kształtne, więc są ładne.
  Ala: nie, właściwie go nie czujemy. Nie zawsze jest tak wielki, jak go widzicie, kiedy go widzicie. Czasem jest całkiem mały, częściowo czasem chowa się w głąb ciała. Większym zagrożeniem są jądra. Czasem (na szczęście rzadko), całkowicie nieświadomie, zdarza się je ścisnąć udem, co powoduje ból, czasem silniejszy, czasem słabszy, ale zawsze uporczywy i BARDZO przeszkadzający, często uniemożliwiający nam normalne funkcjonowanie. Ten ból potrafi trwać nawet kilka godzin.

  • Co zrobić by zwrócić waszą uwagę? Wolisz dziewczynę no makeup, lekki czy mocny? Wolałbyś sam zaprosić dziewczynę na randkę czy by ona to zrobiła, jeśli tak to jak? Jak ubraną dziewczynę lubisz? (nie pisz że bez niczego proszę, to już słyszałam)

   Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Czy jak zawieracie nową znajomość z dziewczyną, zaczynacie się spotykać lub po prostu poznajecie się, to czy myślicie tylko o seksie?

 3. Czemu kiedy macie taką możliwość (np. w domu), nie sikacie na siedząco? Rozwiązałoby to problem pochlapanej deski ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj