Piękne włosy, skóra i paznokcie? To wszystko możliwe, dzięki zastosowaniu wazeliny! Czytaj dalej.

Włosy. Suche końcówki można posmarować wazeliną 1-2 godzin przed myciem. Wazelina wtarta w skórę głowy, stymuluje włosy do wzrostu.

Rzęsy i brwi. Choć działanie wazeliny w tym przypadku, nie jest tak dobre jak olejku rycynowego, to można ją również stosować jako odżywkę do rzęs lub brwi. Zmniejsza ona łamliwość oraz wypadanie włosków.

Skóra. Przede wszystkim wazelinę można stosować na suchą skórę (szczególnie na łokcie, pięty i kolana). To jednak nie wszystko! Świetnie działa ona również na poparzenia (np. słoneczne), a jeśli masz świeżo zrobiony tatuaż lub kolczyk, wazelina pomoże Ci zregenerować podrażnione miejsca.

Usta. Wazelina wchłania się bardzo wolno, dlatego warto stosować ją na noc, jako odżywczą maseczkę na usta. Możesz też zrobić peeling do ust. Wystarczy, że wymieszasz wazelinę z cukrem i przez kilka minut będziesz delikatnie masować wargi.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

  1. Powodzenia z nakładaniem na włosy i skórę głowy, za nic się tego nie zmyje, a przy demakijażu powyrywa rzęsy i brwi, przy tym pięknie oblepi skorę i spowoduje krosty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here