Nowy chłopak i najlepsza przyjaciółka? Czasami takie połączenie wydaje się nie do pogodzenia. Pamiętaj jednak, że nie ma sytuacji bez wyjścia! W tym wpisie pomożemy Ci rozwiązać ten problem 🙂

Gdy poznajemy chłopaka, cały świat kręci się wokół niego. Chodzimy z nim na spacery, do kina, na kawę, lecz zapominamy o najlepszej przyjaciółce. BFF jest jedną z najbliższych nam osób. To ona zawsze nas wspiera i pomaga w trudnych sytuacjach. Jak więc można pogodzić nowego chłopaka i przyjaciółkę? To da się zrobić i nie jest to wcale takie trudne!

Nowy chłopak i przyjaciółka – jak to pogodzić?

#1. Zapoznaj swoją przyjaciółkę i chłopaka. Zorganizuj wspólny wypad do parku lub klubu. To jest najlepszy sposób, aby się polubili. Może po pewnym czasie okaże się, że mają wspólne zainteresowania i się też zaprzyjaźnią lub chociaż mocno polubią. Byłaby to dla ciebie najkorzystniejsza sytuacja.

#2. Jeżeli twoja przyjaciółka także ma chłopaka, pójdźcie na podwójną randkę. Na pewno będziecie się super bawić. Wybierzcie takie miejsce, aby nikt z Was się nie krępował. Możecie wtedy swobodnie porozmawiać na każdy temat. Jeśli chłopcy znajdą wspólny język, to będziesz miała więcej czasu dla przyjaciółki, podczas Waszych wspólnych spotkań we czworo.

#3. Nie zapominaj o czasie tylko dla przyjaciółki. Gdy nie będzie przy Tobie chłopaka, łatwiej jej będzie się otworzyć. Raz na jakiś czas zróbcie sobie babski wieczór, takie piżama party. Zamówcie pizzę i obejrzyjcie Wasz ulubiony film. Możesz też ustalić z przyjaciółką, że jeśli poczuje się zaniedbana, to po prostu Ci o tym powie. To zdecydowanie lepsze wyjście, niż gdyby miała bez słowa się obrazić. Oczywiście sama też powinnaś o niej pamiętać, ale początki związku zazwyczaj wyglądają w ten sposób, że zapomina się o całym świecie.

Nowy chłopak i przyjaciółka - jak to pogodzić?

#4. Twój chłopak też chce, abyście czasami byli sam na sam. Dzięki temu zbliżycie się do siebie. Idźcie na randkę tylko we dwoje. Może być to romantyczna kolacja w restauracji albo zwykły spacer w parku. Jeśli wszędzie będziecie chodzić we troje, Twój chłopak może nie być zadowolony.

#5 Nikogo nie zaniedbuj. Najważniejsze, aby nikt nie czuł się mniej doceniany lub zauważany, ponieważ może to mocno wpłynąć na Waszą przyjaźń lub związek.

#6. Uszczęśliwiaj ich. Jeśli zarówno Twój chłopak, jak i najlepsza przyjaciółka, zobaczą że zależy Ci na nich i robisz wszystko, żeby byli szczęśliwi, to z pewnością wszystko się ułoży 🙂

Podziel się z nami swoimi sposobami na pogodzenie przyjaciółki z chłopakiem!

Czytaj także: Czego lepiej nie mówić chłopakowi?

Źródło zdjęć: http://www.mtv.pl/wideo/977-inna | Pexels

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj