Książka ?Jak przestac? się martwic?
Źródło: https://weheartit.com/pictures/happy%20girl

Masz skłonność do zamartwiania się? A może czasem czujesz się zmartwiony bez żadnej wyraźnej przyczyny? I to akurat wtedy, kiedy chciałbyś zaznać chwili spokoju? Poznaj książkę pt. ,,Jak przestać się martwić”, autorstwa dr. Frank Tallis!

Martwienie się to coś zupełnie naturalnego – jest jak alarm, który daje ci znać, że powinieneś uporać się z jakimś problemem. Zdarza się jednak, że wymyka się spod kontroli, nie pozwala spać, odbiera radość życia i źle wpływa na zdrowie.


Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!


,,Jak przestać się martwić” to książka dla każdego, kto czuje się przygnębiony i rozkojarzony swoimi lękami albo obawia się, czy nie traci nad tym kontroli.

Znajdziesz w niej nie tylko praktyczne sposoby, jak przestać się zamartwiać oraz porady, jak uporać się z przeszkodami, ale nauczysz się też, jak sprawić, aby zamartwianie się działało na twoją korzyść. Ta książka sprawi, że zaczniesz postrzegać zamartwianie się jako coś pozytywnego, a nie szkodliwego i wykorzystasz je konstruktywnie – do poprawy jakości twojego życia!

Dowiesz się, jak skutecznie mierzyć się z problemami różnego rodzaju, zrozumiesz źródła swoich lęków i nauczysz się sprawnego podejmowania przemyślanych decyzji. Przywróć swojemu życiu spokój i równowagę.

O AUTORZE:
Doktor Frank Tallis wykładał psychologię kliniczną i neuronaukę w King’s College London i w tamtejszym Instytucie Psychiatrii. Jest jednym z brytyjskich autorytetów w dziedzinie stanów obsesyjnych.

Autor książki ,,Wolni od obsesji”, podręczników akademickich, ponad trzydziestu prac naukowych publikowanych w międzynarodowych czasopismach, a także popularnych poradników psychologicznych.

Pisze również kryminały, które oprócz uznania czytelników zdobyły kilka krajowych oraz międzynarodowych nagród literackich.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis 24 lutego 2021 roku.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj