Książka ?Jeszcze mnie widzisz

Poznajcie książkę ,,Jeszcze mnie widzisz”, autorstwa Chrisa McGeorge’a!

Popłynęli w szóstkę, a wypłynął tylko jeden. ,,Jeszcze mnie widzisz” – najnowszy kryminał autora ,,Zgadnij kto” – wkrótce dostępny w księgarniach!

Powieść Chrisa McGeorge’a ,,Jeszcze mnie widzisz” ukaże się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Do tunelu Standedge wpłynęło sześcioro nastolatków, a wypłynął tylko jeden z nich – takiej zagadkowej historii w stylu klasycznego kryminału nie powstydziłaby się sama Agatha Christie. Ta opowieść jest jednak znacznie bardziej współczesna oraz o wiele mroczniejsza, niż mogłoby się początkowo wydawać.

,,Jeszcze mnie widzisz” to kolejna powieść Chrisa McGeorge’a, autora ,,Zgadnij kto” – kryminału napisanego w konwencji escape roomu. Również w najnowszej książce autora nie zabraknie klaustrofobicznego napięcia, a także konfrontacji z duchami przeszłości.


Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!


Gdy pisarz Robert Ferringham odbiera połączenie z więzienia w Marsden, sądzi że to pomyłka. A jednak nie? Więzień ujawnia fakty, o których wiedzieć może tylko ktoś, kto zna odpowiedź na pytanie od dawna dręczące Roberta: co stało się z Sam, jego zaginioną przed laty żoną. Osadzony w więzieniu Matthew stawia warunek: zdradzi, co wydarzyło się w noc zaginięcia Sam, jeśli Robert pomoże mu oczyścić się z zarzutu morderstwa. To nie będzie jednak łatwe, gdyż w sprawie zarówno brak dowodów, jak i ciał. Co więcej, o makabrycznych wydarzeniach nie wspominają media głównego nurtu, a jedynie tajemniczy portal ,,Czerwone Drzwi”. Pisarz zmuszony będzie udać się do Marsden – miasteczka, w którym wszyscy dobrze się znają, ale nikt nie jest tym, kim być się wydaje – by tam zanurzyć się w hipnotycznej ciemności najdłuższego tunelu w Anglii. Czy odnajdzie zaginioną żonę? Czy uda mu się rozwiązać zagadkę Incydentu Szóstki z Standedge? Kto stoi za tajemniczymi ,,Czerwonymi Drzwiami”?

Pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść Chrisa McGeorge’a nie pozwoli ci spokojnie zasnąć, dopóki nie dowiesz się, jakie sekrety skrywa mrok Standedge.

Książka trafi pojawi się w księgarniach 19 maja 2021 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj