Książka ?Odwet

Mamy przyjemność zaprezentować Wam książkę ,,Odwet”, tom I: Nie Wkurzaj Się, nad którą objęliśmy patronat.

To książka to pełen napięcia thriller, a jednocześnie dowcipna opowieść o czterech krańcowo różnych dziewczętach, które połączyły swoje siły, aby odegrać się na szkolnych prześladowcach. Nie przewidziały jednak, że gra stanie się bardzo ryzykowna i przysporzy im śmiertelnych wrogów?

Odwet to połączenie ,,Pretty Little Liars” z całkiem zabawną historią. Serial nakręcony na podstawie książki, dostępny jest na platformie Netflix.

Cztery dziewczyny: Bree, Olivia, Kitty i Magot z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego – a przynajmniej tak mają myśleć pozostali uczniowie oraz pracownicy ich elitarnego liceum. Dziewczyny mają różne życiowe cele, innych przyjaciół i diametralnie odmienne style życia. Łączy je jedno: wszystkie należą do Nie Wkurzaj Się – tajnego stowarzyszenia, które anonimowo bierze odwet na szkolnych prześladowcach, złośliwych koleżankach i wrednych nauczycielach.

Kiedy ostatni cel ich zemsty zostaje znaleziony martwy z zakrwawioną kartką z napisem ,,NWS” w dłoniach, do dziewczyn dociera, że wcale nie są tak anonimowe, jak im się zdawało. I że teraz ktoś chce wziąć odwet na nich? Pojawiają się kolejne wskazujące na NWS poszlaki, policja zawęża krąg podejrzanych? i dziewczyny mają naprawdę wiele do stracenia. Odwet gwarantuje czytelnikowi mocne wrażenia z dozą czarnego humoru w iście filmowej oprawie.

Książka Gretchen McNeil to dobrze skonstruowany thriller z wciągającą fabułą i galopującą akcją. To pierwszy tom dylogii ,,Nie Wkurzaj Się”. Drugi, zatytułowany ,,Zemsta”, ukaże się już jesienią 2020 roku!

Dane wydawnicze:

Wydawnictwo IUVI | Autor: Gretchen McNeil | Format: 135 x 205 mm | s. 356 | Cena: 34,90 |

ISBN 978-83-7966-062-9| Data premiery: 29.07.2020 | Wiek 14+ | www.iuvi.pl

Recenzje:

Opowieść o zemście, morderstwie, chaosie i charakterystyczny dla Gretchen McNeil cierpki humor? Poproszę! Gretchen udowadnia, że odwet to danie, które najlepiej smakuje na zimno. I martwo. Czytelnicy zostaną błyskawicznie wessani do tego niebezpiecznego, intrygującego świata, a po skończeniu lektury będą czekać niecierpliwie na ciąg dalszy.

– Jessica Brody, autorka bestsellera 52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca

Odwet to thriller, przy którym niecierpliwie przewraca się kartki i obgryza z nerwów paznokcie – pełen świetnie zarysowanych, intrygujących postaci na tle bezwzględnego świata współczesnego liceum. Czekam na drugą część!

– Katie Alender, autorka serii Złe dziewczyny nie umierają

Odwet po mistrzowsku łączy napięcie i czarny humor, po raz kolejny udowadniając, że Gretchen McNeil to królowa thrillerów dla młodego czytelnika.

– Heather Socks i Jessica Morgan, założycielki Go Fug Yourself

Książka ?Odwet"

Strona internetowa Wydawnictwa IUVI: www.iuvi.pl
Fanpage Wydawnictwa IUVI: https://www.facebook.com/WydawnictwoIUVI/

Książka ?Odwet"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj