Książka: ,,Prawdziwe tygrysy
Książka: ,,Prawdziwe tygrysy"

Jackson Lamb powraca – nowa część niesamowitej serii ,,Slough House” już wkrótce dostępna będzie w księgarniach. Tymczasem polecamy serial z Garym Oldmanem, dostępny w Apple TV!

Dla wszystkich zhańbionych szpiegów, obskurne Slough House jest jak nowy dom, choć tak naprawdę to miejsce wygnania. W tym wydziale ,,przegrywów” agenci kontrwywiadu co prawda pracują, jednak robią rzeczy zupełnie niepotrzebne, a przy tym wyjątkowo nudne. Ich szefem jest Jackson Lamb – irytujący tak bardzo, że aż wzbudza sympatię czytelników. Zwłaszcza, że obrzydliwe nawyki, poplamione ciuchy i papierosy, z którymi się nie rozstaje, to tylko jedna z jego twarzy.

W trzeciej części bestsellerowej serii ,,Slough House”, pt. ,,Prawdzie tygrysy”, przekonamy się, że za swoimi ludźmi Jackson Lamb jest gotów skoczyć w ogień. Postać Lamba nabierze zresztą nowego wymiaru, dzięki genialnemu serialowi, który od 1 kwietnia możemy oglądać na platformie Apple TV (pierwszy odcinek dostępny jest za darmo!). W rolę intrygującego szefa zdegradowanych szpiegów wciela się sam Gary Oldman. Nie możecie tego przegapić!

W ,,Prawdziwych tygrysach” porównywany do Johna le Carrego autor po raz kolejny udowadnia swoją świetną formę. Książka jest wciągająca i inteligentna, pełna czarnego humoru, a także misternych intryg. Vincent V. Seversky (polski pisarz, były oficer wywiadu) podsumował to krótko: ,,Dawno nie czytałem czegoś równie dobrego„.

Choć znajomość dwóch pierwszych części (,,Kulawe konie” i ,,Martwe lwy”) nie jest konieczna, aby móc wejść w świat szpiegów, nazywanych kulawymi końmi, to jednak świat ten jest tak barwny i fascynujący, że czytelnik z pewnością zechce zostać w nim na dłużej.

Wydawnictwo Insignis, z okazji premiery trzeciej części serii, przygotowało doskonale wychodzącą temu naprzeciw promocję: od 27 kwietnia do 18 maja kupując egzemplarz ,,Prawdziwych tygrysów” będzie można zdobyć każdy z poprzednich tomów za złotówkę! Tylko w salonach Empik oraz na empik.com!

Premiera ,,Prawdziwych tygrysów” w bezbłędnym tłumaczeniu Anny Krochmal oraz Roberta Kędzierskiego odbędzie się już 27 kwietnia.

Książka: ,,Prawdziwe tygrysy"
Książka: ,,Prawdziwe tygrysy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj