Książka ,,Stowarzyszenie Srok. Jedna to smutek...
Pexels

Zoe Sugg, znana bardziej jako Zoella – autorka bestsellerowej serii Girl Online – powraca z nową książką!

Zoe Sugg, znana z uwielbianego przez miliony nastolatek na całym świecie cyklu Girl Online, tym razem napisała thriller. To prawdziwa bomba! Książka ,,Stowarzyszenie Srok. Jedna to smutek…” dostępna jest w księgarniach już od 28 lipca.

Książka ,,Stowarzyszenie Srok. Jedna to smutek…”

Ciało uczennicy zostało znalezione na plaży. Pojawia się coraz więcej pytań, na które brakuje odpowiedzi. Na dodatek ktoś grozi, że znowu zabije…

Audrey Wagner jest nową uczennicą w Illumen Hall, elitarnej szkole z internatem. Nie czuje się tutaj zbyt dobrze. Ma wrażenie, że wszyscy przemykają niosącymi echo korytarzami, jakby czegoś się bali. Ivy – jej współlokatorka – również sprawia dziwne wrażenie. No i na dodatek te sroki? Dlaczego wszyscy uczniowie mają obsesję na ich punkcie?

Illumen Hall to dla prymuski, Ivy Moore-Zhang, drugi dom. Dziewczyna ma na ten rok bardzo ambitne plany, a ostatnie, czego potrzebuje, to zabierająca jej przestrzeń koleżanka (która na dodatek wtyka nos w nie swoje sprawy!).

Audery i Ivy są jak ogień i woda. Los jednak zmusza je do współpracy. Tragiczna śmierć jednej z uczennic Illumen Hall, która wstrząsnęła całą społecznością szkoły, staje się głównym tematem tajemniczego podcastu. Zapowiadają go złowieszcze słowa:

,,Wiem, kto zabił Lolę.
A jedno z was będzie następne”.

Zamów książkę online w najlepszej cenie już teraz!


Pierwsza część serii Stowarzyszenia Srok zatytułowana ,,Jedna to smutek…” opowiedziana jest z perspektywy głównych bohaterek: Audrey – postaci tworzonej przez Amy McCulloch, oraz Ivy – tę część napisała Zoe Sugg.

Zoe Sugg, znana jako Zoella, niezwykle popularna brytyjska youtuberka i influencerka, po raz kolejny zachwyci fanów. Jej literacki debiut ,,Girl Online” sprzedał się w nakładzie ponad 1,3 miliona książek na całym świecie, a w Polsce – w ponad 75 tysiącach egzemplarzy!

Amy McCulloch jest pisarką i freelancerką oraz byłą redaktorka prowadzącą w wydawnictwie Penguin Random House Children’s. W trakcie współpracy z Zoe Sugg, przy serii książek Girl Online, zrodził się pomysł, aby napisać coś wspólnie. Właśnie tak powstało ,,Stowarzyszenie srok”!

Zobacz rozmowę Zoe Sugg i Amy McCullch na temat ich wspólnej książki:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj