Miłość w trakcie zarazy
Źródło: Pinterest

Zostałaś uwięziona w domu i nie możesz spotkać się ze swoim chłopakiem? Zobacz co możesz zrobić, aby mimo trudnej sytuacji, podtrzymać Wasz związek.

Przez epidemię koronawirusa nie możemy spotykać się ze swoimi znajomymi. Najbardziej ucierpią na tym pary, które nie mieszkają razem. Poniżej przedstawię pomysły na wspólne spędzanie czasu na odległość, które pomogą przetrwać okres pandemii.

Co zakochani mogą robić razem na odległość:

1. Wspólne granie

Wspólne granie w gry daje mnóstwo frajdy, a dzisiejsze technologie dają wiele możliwości, tak że z pewnością znajdziecie swoją ulubioną 🙂

2. Wspólne seanse

Wiele aplikacji daje możliwość rozmów oraz udostępniania ekranu w jednym, tak że możecie wspólnie pooglądać Wasz ulubiony serial. Niestety nie będziesz mogła przytulić się do swojego ukochanego, ale za to chociaż w jakimś stopniu poczujesz jego obecność.

3. Nauka

Są lekcje online, więc czemu by wspólnie nie odrobić zadania? Jeśli któreś z Was potrzebuje pomocy w nauce, pomagajcie sobie nawzajem. Możecie także wspólnie rozmawiać i się uczyć, a stanie się to dla Was przyjemniejsze. Z pewnością też rozwinie Waszą relację.

4. Długie rozmowy

W trakcie epidemii z pewnością jest więcej czasu na rozmowy, niestety nie możecie porozmawiać w cztery oczy, jednak rozmowy telefoniczne to dobra alternatywa, która pomoże przetrwać Waszemu związkowi te trudne czasy.

5. Wysyłanie uroczych filmików i zdjęć

Nie możesz pocałować chłopaka? Wyślij mu filmik jak przesyłasz buziaka, a z pewnością poprawisz mu humor. Na Snapchacie pojawiło się teraz wiele uroczych filtrów, które możesz wykorzystać, aby wywołać uśmiech na twarzy swojego chłopaka. Dobrym pomysłem są także filmiki, gdzie powiesz mu jakieś komplementy czy miłe słówko.

6. Wspólne treningi

Da się! Możecie umówić się o danej godzinie i ćwiczyć przez kamerki. Z pewnością przyniesie Wam to wiele radości, a przy okazji oboje zmotywujecie się do treningów.

Macie jeszcze jakieś pomysły na wspólne spędzanie czasu z druga połówką na odległość?

Polecamy: Jak sprawić, żeby chłopak miał lepszy humor?

czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj