Źródło: Pinterest

Jesteś singielką? Nie podoba Ci się taki stan rzeczy? Nie przejmuj się! Wykorzystaj ten czas najlepiej jak potrafisz! A my pokażemy Ci, jak możesz to zrobić!

Wielu młodych ludzi potrzebuje bliskości. Często bycie singlem może wprawiać nas w kiepski nastrój, szczególnie, że pewnie wielu naszych znajomych już kogoś ma. Rzadko kiedy pierwsze nastoletnie miłości zostają tymi na całe życie. Dlatego nie przejmuj się, że jeszcze nikogo nie spotkałaś. Wykorzystaj ten czas swobody dla siebie.

Nadal jesteś singielką? – To może być najlepszy moment w Twoim życiu!

Poznaj siebie. Brak drugiej połówki daje nam więcej czasu dla siebie. To czas to głębokich refleksji. Poznaj swoje priorytety. Pomyśl o celach i marzeniach, które są w zasięgu Twojej ręki.

Rozwijaj pasję. Taniec, bieganie, siatkówka, a może śpiew. Korzystaj z wolnego czasu, który daje Ci bycie singlem. Masz czas dla siebie. Próbuj nowych rzeczy, rozwijaj pasję, testuj swoje możliwości.

Zawieraj nowe, ciekawe znajomości. Bycie singlem wcale nie oznacza samotności. Wybierz się na miasto, do klubu lub wyszukaj wydarzenia kulturalne w swoim mieście. Takie eventy to skarbnica ciekawych ludzi, których możesz poznać. Nikt nie będzie o Ciebie zazdrosny. Masz wolną rękę. Poznawaj, rozmawiaj, zbieraj doświadczenia!

Doceń chwile sama ze sobą. Druga połówka to często brak czasu dla siebie, poświęcenia i rutyna. Doceń czas, który masz tylko dla siebie. Zadbaj o siebie. Zacznij podobać się chłopakom. Baw się!

Rozwijaj umiejętności. Jeśli masz określony w życiu cel zawodowy, możesz pogłębiać wiedzę na ten temat, która z pewnością przyda Ci się w życiu, na studiach, w pracy.

Nie marnuj czasu na rozmyślania o związku. Do każdego przyjdzie kiedyś ten moment. Wykorzystaj czas tylko dla siebie. Rozwijaj się, nawiązuj ciekawe znajomości. Dbaj o siebie i Twoje relacje z rodziną oraz z przyjaciółmi. Testuj swoje granice i zdobywaj doświadczenia. Ciesz się młodością, a być może, któraś z powyższych aktywności pozwoli Ci poznać miłość Twojego życia?

A Ty? Jak radzisz sobie z brakiem drugiej połówki?

Czytaj także: Jak uświadomić chłopakom, że nie chcesz być w związku?

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Jestem singielką, ale w sumie podoba mi się taki jeden chłopak, tylko wiem, że z moją nieśmiałością nigdy do niego nie zagadam. Musielibyśmy jakimś dziwnym trafem się poznać.

    • Przeanalizuj sytuację, a konkretnie swoje szanse. Poszukaj możliwości zagadania do niego. Czasem naprawdę warto zrobić ten, pierwszy krok. Jeśli naprawdę ci się podoba, spróbuj. Być może to otworzy dla ciebie drogę do wybudowania pewności siebie. Dla chcącego, nic trudnego znaleźć dogodny moment. Powiedz, sobie raz się żyje i działaj! Warto zrobić krok, niż potem żałować, że się nie spróbowało! Trzymam kciuki! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj