Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się czy i w ogóle odezwać się jako pierwsza po randce? Jeśli tak, to ten wpis jest dla Ciebie!

Najlepsze tipy na smsa po pierwszej randce

Pisać czy czekać?

Każdy chłopak jest inny i na każdego zadziała co innego. Jeśli on jest typem zdobywcy i uchodzi za podrywacza, może nie lepiej nie odkrywać przed nim od razu wszystkich kart i nie pokazywać zaangażowania. Jeśli natomiast spędziłaś miło czas i masz wrażenie, że on bawił się równie dobrze, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś odezwała się do niego po spotkaniu.

Zasada 3 dni

Możesz oczywiście stosować tego typu gierki, ale zastanów się czy na pewno warto. Poza tym spoglądanie co chwilę na telefon przez 3 dni (jeśli on nie odezwałby się pierwszy), może być bardzo męczące.

Kiedy się odezwać?

Jeśli zdecydowałaś się napisać pierwsza, poczekaj co najmniej godzinę lub do momentu, aż wrócisz do domu (pod warunkiem, że to nie będzie po 5 minutach).

Co napisać?

Wiadomość powinna być dość krótka i niezbyt wylewna. Raczej nie pytaj o kolejne spotkanie – daj chłopakowi się wykazać. Możesz jednak w delikatny sposób dać mu do zrozumienia, że chętnie powtórzyłabyś Waszą randkę. Jeśli rozmawialiście o tym na spotkaniu, możesz napisać, że dotarłaś już bezpiecznie do domu (szczególnie jeśli widzieliście się wieczorem). Oczywiście dobrze byłoby również podziękować za miło spędzony czas.

Pamiętaj, żeby nie wyjść na desperatkę i nie wypytywać go od razu o termin kolejnej randki (chyba, że on sam zacznie temat).

Kilka przykładów wiadomości:

#1. Dotarłam bezpiecznie do domu. Dzięki za spotkanie 🙂

#2. Dzięki za miły wieczór, mam nadzieję, że niedługo to powtórzymy.

#3. Dziękuję za spotkanie, super się bawiłam 🙂

Napisałaś, a on nie odpowiedział?

Przede wszystkim nie panikuj! Daj mu czas do następnego dnia, bo powodów milczenia z jego strony, może być mnóstwo. Brak środków na koncie, rozładowany telefon lub wyciszone dźwięki. Z drugiej strony, jeśli nie odpisze na Twoją wiadomość przez kilka dni, to chyba będziesz musiała o nim zapomnieć. Można być bardzo zajętym, ale odpisanie na smsa trwa 30 sekund. Brak środków na koncie również nie jest wytłumaczeniem, bo przecież można napisać smsa od kogoś innego lub z Internetu.

Czytaj także: Jak stworzyć udany związek?

Najlepsze tipy na smsa po pierwszej randce
Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Nie chce urazić autora tekstu bo wiem że się bardzo stara:) ale uważam że powinnyśmy robić to co czujemy i nie trzymać się żadnych reguł. Jak mamy ochotę zaproponować spotkanie róbmy to, a jak mamy ochotę zadzwonić żeby się spytać czemu nie pisze, we can do it;)

    • Każdy jest inny – niektórzy wolą trzymać się jakiś reguł, inni nie. Jedni wiedzą co mają robić, a inni szukają pomocy. Nie ma jednej, uniwersalnej metody działania, która jest w 100% skuteczna, dlatego tak jak wspomniałaś, warto robić to, co się czuje. My jedynie pokazujemy kilka możliwości 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj