Niezwykłe torty, inspirowane serialami 
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/762375043191160074 || https://pl.pinterest.com/pin/762375043191158063 || https://pl.pinterest.com/pin/762375043191157898

Uwielbiasz piec? A może szukasz inspiracji dotyczących tortu na urodziny Twoje lub kogoś Ci bliskiego? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś!

Torty inspirowane serialami prawie zawsze wyglądają nieziemsko i robią prawdziwą furorę na każdej imprezie. tym wpisie zobaczysz wypieki zainspirowane znanymi serialami, takimi jak ,,Breaking bad” czy  ,,Simpsonowie”.

Niezwykłe torty, inspirowane serialami

 #1. Breaking Bad

To ostatnio dość popularny serial. Jesteśmy pewne, że taki tort w pełni zadowoli każdego fana tej produkcji.

#2. PRZYJACIELE

Czy kiedyś zastanawiałaś się, czy wykonanie tortu z motywem serialu, wyglądającego tak nieskazitelnie, jest możliwe? Oczywiście, że jest – co idealnie potwierdza poniższy tort.

#3. Squid Game

Jeśli podobał Ci się Squid Game (albo komuś, kto jest Ci bliski), to ten tort pasowałby idealnie do urodzinowej imprezy.

#4. Gra o tron

Uważasz smoki za wątek najfajniejszych seriali? Jeśli tak, to super! Oto tort dla najwierniejszych fanów ,,Gry o tron”.

#5. Sherlock Holmes

Inteligencja, zagadki i sam w sobie Sherlock Holmes to to, czego potrzebujesz?  Oto tort, który na pewno Ci się spodoba.

#6. Tom & Jerry

Uważasz, że kreskówki są najlepsze? Oto propozycja dla Ciebie!

#7. Simpsonowie

Co sądzisz o tym torcie? Osobiście uważamy, że wygląda on nie tylko na pięknie ozdobiony, ale również na naprawdę przepyszny.

Który tort z podanych spodobał Ci się najbardziej? Daj nam znać w komentarzu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj