Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest

Zastanawia Cię, o jakich rzeczach myślą chłopcy, chociaż nigdy się do tego nie przyznają? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Chłopcy rzadko kiedy są tak wylewni, jak dziewczyny. Nic więc dziwnego, że większość z nas chciałoby umieć czytać w myślach, chociaż wiemy, że jest to niemożliwe. Na szczęście nasz zaufany informator zgodził się uchylić rąbka tajemnicy. Jesteś ciekawa, co nam zdradził? Czytaj dalej!

O czym myślą chłopcy, ale Ci nie powiedzą?

#1. Chłopcy boją się odrzucenia

Żaden przedstawiciel ?płci brzydszej” się do tego nie przyzna, ale prawda jest taka, że chłopcy boją się odrzucenia tak samo mocno, jak dziewczyny. Prędzej jednak będą udawali, że w ogóle im nie zależało, niż przyznają się, że cierpią. W końcu żaden z nich nie chce wyjść na mięczaka.

#2. Chłopcy fantazjują na temat koleżanek swoich dziewczyn

O ile faktycznie zdarza mu się fantazjować na temat dziewczyn z Twojego najbliższego otoczenia, to z pewnością się o tym nie dowiesz. Nie ma się co dziwić zresztą, bo po takim wyznaniu, awantura gwarantowana.

#3. Chłopcy przejmują się swoim wyglądem

Wielu facetów bardzo przejmuje się swoim wyglądem, choć oczywiście nie będą zbyt chętni, żeby się do tego przyznać. Wystylizowanie idealnej fryzury potrafi trwać wieczność, a to nie jedyny element, o który dbają. Niektórzy korzystają z usług kosmetyczki (w celu regulacji brwi, zrobienia manicure lub poddania się zabiegom na cerę) albo podbierają kremy swojej mamie, siostrze czy dziewczynie.

#4. Chłopcy nie lubią przyjaciółek swoich dziewczyn

Nie jest to regułą, ale gdy tak się dzieje, często winę ponosimy my same. Wiele dziewczyn żali się swoim chłopakom na przyjaciółki, więc trudno się dziwić, że po takich opowieściach oni czują niechęć do tych koleżanek.

#5. Chłopcy boją się swoich przyszłych teściów

Poznanie rodziców ukochanej osoby to stresujący moment zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka. Ojciec dziewczyny może być naprawdę groźny, szczególnie jeśli nadal nie pogodził się z faktem, że jego ?mała córeczka” jest już duża i znalazła sobie chłopaka.

#6. Chłopcy często myślą o seksie

Gdybyś wiedziała jak często ich myśli krążą wokół tego tematu, z pewnością mogłabyś się wystraszyć. Czasami lepiej jest żyć w niewiedzy 🙂

#7. Chłopcy potrzebują naszego wsparcia

Chociaż nie zawsze chcą się do tego przyznać, chłopcy potrzebują czasem naszej pomocy. To może być porada lub opinia, a czasem chodzi o pomoc przy zrobieniu czegoś. Dopóki jednak sami nie zgłoszą się po wsparcie, lepiej nie wychodzić z inicjatywą, bo może to zostać źle odebrane.

#8. Chłopcy myślą o Twoich byłych…

… i porównują się z nimi. Większość chłopaków się do tego nie przyzna, ale myśli byłych partnerach ich dziewczyn potrafią spędzać im sen z powiek.

Polecamy: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz

Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest

8 KOMENTARZE

  1. „#6. Chłopcy często myślą o seksie
    Gdybyś wiedziała jak często ich myśli krążą wokół tego tematu, z pewnością mogłabyś się wystraszyć. Czasami lepiej jest żyć w niewiedzy ?”
    Nie ma to jak szerzyć stereotypy. Fun fact: Jeśli wydaje sci się, że twój chłopak myśli o seksie, prawdopodobnie myśli akurat o tym co zjeść na obiad, czy zdąży się nauczyć na kolosa w poniedziałek, jeśli wyskoczy w piątek a piwo, jak by było, gdyby był chomikiem i mógł całą noc zaiwaniać w kołowrotku, czy kiedykolwiek uzbiera na Mustanga, czy kupić najnowszą płytę swojego ulubionego zespołu, w co pograć jak wróci do domu…

  2. Tak, punkt 6 jest prawdą, choć czasem jest tak, że dziewczyny myślą, że chłopak na pewno myśli o seksie, a on rozważa, czy mu się rybki już okociły, czy nie. Czasem chłopaki myślą o rzeczach, co do których są pewni, że Was nie zainteresują: o tym, że obroty w silniku, że klejenie modeli lub lutowanie czegoś tam, że znów Zidane coś tam zrobił, ale też o rzeczach typu: co druga kostka chodnikowa jest gejowa, więc nie wolno na nią wchodzić, ciekawe który liść spadnie pierwszy lub która kropla deszczu wygra, spływając z szyby (kibicują konkretnej) i inne tego typu 'wyzwania’. Do żadnej z tych rzeczy chłopaki się nie przyznają, więc wolą powiedzieć coś w stylu: 'o tobie’ czy 'też o nas’. To zawsze jest bezpieczniejsze niż ryzyko wyśmiania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj