Zastanawiasz się, o czym rozmawiać z chłopakiem? W tym wpisie znajdziesz kilka pomysłów.

Nie ważne czy to dopiero początki Waszej znajomości, czy jesteście parą od jakiegoś czasu. Zawsze może zdarzyć się sytuacja, gdy chwilowo nie będziecie mieli o czym rozmawiać. Przede wszystkim nie panikuj. To normalne, a cisza wcale nie musi być krępująca. Żeby jednak nie stresować się takimi drobnostkami, warto przygotować sobie wcześniej awaryjne tematy, tak na wszelki wypadek.

O czym rozmawiać z chłopakiem?

#1. Sport

Większość chłopców interesuje się sportem, więc jest to temat dość bezpieczny i pewny. Musisz jedynie wyczuć, która dyscyplina jest najbliższa jego sercu – piłka nożna, bieganie, boks a może koszykówka? Nawet jeśli niewiele wiesz o danym sporcie, nie powinniście mieć problemu z rozmową – po prostu zadaj mu kilka pytań i daj mu się wygadać 🙂

#2. Jedzenie

Kto z nas nie lubi jeść? Każdy ma jakąś swoją ulubioną potrawę oraz rzeczy, których nie lubi. Można o tym porozmawiać. Zapytaj go również, czy jest coś, czego on jeszcze nie jadł, ale chętnie by spróbował. Będziecie mogli razem odkryć nowe smaki.

#3. Seriale / książki

Jeśli on ogląda jakiś serial lub lubi czytać książki i może Ci jakąś polecić, to koniecznie porozmawiajcie na ten temat! Może wspólnie zaczniecie coś oglądać? Wieczór przed laptopem może być bardzo przyjemny, szczególnie w szare, deszczowe dni.

#4. Wasze plany i marzenia

To mogą być plany na najbliższy tydzień, kolejne wakacje lub dalsze życie. Jak widzisz temat jest bardzo obszerny, ale to dobrze! Więcej możliwości do rozmowy i mniejsza szansa na to, że zapadnie między Wami cisza.

#5. Rodzina

Jeśli znacie się krótko, możesz zacząć pytać go o rodzeństwo, rodziców, a także dalszych krewnych. Jeśli znacie się dłużej, to po prostu spytaj co u nich słychać.

#6. Aktualne wydarzenia

Mogą to być wydarzenia kulturalne, które odbywają się w Waszej okolicy (koncerty, festyny itp) lub inne ważne rzeczy z kraju i zagranicy. Na te tematy można długo rozmawiać, bo większość osób orientuje się, co się aktualnie dzieje na świecie.

O czym najczęściej rozmawiacie z chłopakami? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: O czym pisać z nowo poznanym chłopakiem?

O czym rozmawiać z chłopakiem?

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj