Pierwsza noc z chłopakiem
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/560135272407005029/

Niedługo czeka Cię pierwsza wspólna noc z chłopakiem? W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje, które powinnaś wiedzieć.

W każdym związku przychodzi prędzej czy później taki moment, kiedy para spędza ze sobą noc. Często dzieje się to pod nieobecność rodziców, czasem za ich zgodą (w zależności od tego ile zakochani mają lat). Nie zawsze wspólna noc wiąże się z seksem, ale wcale nie oznacza to, że stres jest wtedy mniejszy.

Pierwsza noc z chłopakiem – wszystko co musisz wiedzieć

Wspólnie spędzona noc to poważny krok. Można nawet powiedzieć, że przejście na wyższy ?poziom? w związku, bo dzięki temu stajecie się sobie jeszcze bliżsi. Nic więc dziwnego, że to wydarzenie może powodować stres.

Największe obawy w związku z pierwszą nocą z chłopakiem

#1. Reakcja chłopaka, gdy pokażemy mu się bez makijażu.

#2. Reakcja chłopaka na naszą figurę (nawet będąc w piżamie nie da się zamaskować wszystkich mankamentów).

#3. Nieświeży oddech o poranku.

#4. Niekontrolowane zachowanie przez sen (chrapanie, ślinienie się, lunatykowanie itd).

Jak przygotować się do pierwszej nocy z chłopakiem?

Nie wszystkie rzeczy da się przewidzieć, ale to właśnie jest sprawdzian dla miłości i dojrzałości obojga partnerów.

Jak pokazać się chłopakowi bez makijażu?

Wiele dziewczyn ma z tym problem. Niektóre decydują się na spanie w pełnym make-upie, ale oczywiście nie zachęcamy do tego, bo ma to negatywny wpływ na stan cery. Na kilka dni przed planowaną nocką, zacznij się malować delikatniej, żeby chłopak nie wystraszył się na Twój widok ? Nawet jeśli masz na buzi parę pryszczy, to tak naprawdę nie powinno mieć żadnego znaczenia dla Twojego ukochanego, więc możesz to potraktować jako pewnego rodzaju test.

Jak pokazać się chłopakowi w piżamie?

No cóż, tutaj nie masz zbyt dużego pola do popisu ? Jeśli na co dzień nosisz staniki typu push-up, on może być lekko zawiedziony. Jeśli chcesz zamaskować mankamenty figury, to wybierz luźną koszulkę i krótkie spodenki. Nie łódź się jednak, że on nigdy nie zobaczy Twojego odstającego brzuszka.

Co zrobić z nieświeżym oddechem?

Prawdopodobnie Twój ukochany będzie miał podobny problem. Wieczorem umyj dokładnie zęby i użyj nici dentystycznej. Jeśli masz możliwość, wypłucz dodatkowo jamę ustną płynem. Rano zanim przywitasz ukochanego namiętnym pocałunkiem, po prostu idź umyć zęby.

Jak powstrzymać niekontrolowane zachowania przez sen?

Nie da się! Jeśli Twój chłopak zacznie się z Ciebie śmiać, bo ośliniłaś sobie brodę podczas snu, to odeślij go do piaskownicy, żeby mógł pobawić się z rówieśnikami w lepienie babek. Na drogę daj mu jeszcze grabki, bo mogą mu się przydać.

Masz już za sobą pierwszą noc z chłopakiem? Napisz nam jakie były Twoje największe obawy!

Czytaj także: 8 zasad udanego związku

Pierwsza noc z chłopakiem
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/405605510192803352/

3 KOMENTARZE

  1. Ogólnie to nie maluję się na codzień, tylko rzęsy i brwi to mi wystarcza a wtedy akurat miałam hennę, bez jakiegokolwiek makijażu już mnie widział więc bez problemu, jako piżamę miałam leginsy i jego długaśną koszulkę którą pożyczyłam na zawsze ? no i wsm po za tym że przez sen wzięłam sobie całą kołdrę i został mu kocyk to nie było problemu

  2. Też nie miałam żadnych obaw! To był zupełny spontan, po prostu tak wyszło. Skoro mnie kocha i akceptuje to chyba ta pierwsza noc nie powinna być powodem do obaw. Rozumiem jednak, że każdy przeżywa to na swój sposób i może mieć obawy. Najlepiej podejść do tego na luzie, a jeśli mężczyzna nie akceptuje nas bez makijażu czy w piżamie, to raczej z nim jest problem a nie z kobietą! 😉

  3. Być może jestem jakaś inna Ale ja nie miałam przed tym żadnych obaw. W końcu powinnyśmy być pewne że nas kocha, a jeśli tak jest to jest mu obojętne że jesteśmy bez makijażu lub tu i ówdzie mamy fałdki. Dla tego jedynego i tak będziemy piękne. A spanie w makijażu lub upiększanie się na noc jak dla mnie jest bez sensu przecież w końcu jak kiedyś byśmy mieszkali razem to nie będziecie spać w makijażu do końca życia, a podczas seksu też byśmy były w piżamie żeby nie było nam widać niedoskonałości ?. Dziewczyny więcej pewności siebie i więcej zaufania w miłość chłopaka. Jeśli zostawiłby cie albo cokolwiek innego dlatego że zmyjesz makijaż lub zobaczy twoje ciało to nawet lepiej bo to znaczy że nie kochał ciebie tylko twój wygląd i jest zwykłym debilem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj