Źródło: Pinterest

Z pierwszym pocałunkiem wiąże się sporo obaw, ale dzięki nam przestaniesz się go bać i przekonasz się, że to nic trudnego.

Jeden pocałunek angażuje zmysły dotyku, smaku i powonienia, a przy tym jest źródłem bardzo przyjemnych doznań. Całowanie się ma sprawiać przyjemność, a nie napawać Cię strachem! Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny, na swój sposób przeżywają pocałunek. Faceci są wzrokowcami, więc zazwyczaj podczas całowania patrzą na swoją partnerkę, kobiety zaś silniej odczuwają przyjemność, mając zamknięte oczy.

Nie bój się, że nie potrafisz tego zrobić. Zdaj się na swój instynkt, a on podpowie Ci jak się zachować. Każdy pocałunek jest inny i niepowtarzalny, dlatego nie ma jednej, idealnej recepty na niego.

Jak zacząć? To proste! Pozwól przejąć inicjatywę chłopakowi. Po prostu rozchyl delikatnie usta, a później naśladuj jego ruchy językiem. Nie myśl o tym zbyt dużo i nie analizuj tego, a na pewno się uda 🙂

Kilka całuśnych trików:

Jeśli jesteś odważna, wypróbuj je podczas pierwszego pocałunku, a jeśli nie, poczekaj, aż poczujesz się bardziej pewnie w tej sztuce.

– Łaskocz wargi chłopaka koniuszkiem języka. Usta są bardzo unerwione, dlatego taka pieszczota sprawi mu wielką przyjemność;
– Delikatnie przygryzaj wargę chłopaka, na tyle, żeby nie sprawić mu bólu, ale jednocześnie podgrzać jeszcze bardziej atmosferę między Wami;
– Całuj chłopaka nie tylko w usta! Muśnij wargami jego policzek, czoło, brodę, a nawet płatek ucha! Na pewno spodoba mu się taki rodzaj pieszczot.

jak się całować

 Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here