Źródło: Pinterest

Z pierwszym pocałunkiem wiąże się sporo obaw, ale dzięki nam przestaniesz się go bać i przekonasz się, że to nic trudnego.

Jeden pocałunek angażuje zmysły dotyku, smaku i powonienia, a przy tym jest źródłem bardzo przyjemnych doznań. Całowanie się ma sprawiać przyjemność, a nie napawać Cię strachem! Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny, na swój sposób przeżywają pocałunek. Faceci są wzrokowcami, więc zazwyczaj podczas całowania patrzą na swoją partnerkę, kobiety zaś silniej odczuwają przyjemność, mając zamknięte oczy.

Pierwszy pocałunek – co musisz wiedzieć zanim TO zrobisz

Nie bój się, że nie potrafisz tego zrobić. Zdaj się na swój instynkt, a on podpowie Ci jak się zachować. Każdy pocałunek jest inny i niepowtarzalny, dlatego nie ma jednej, idealnej recepty na niego.

Jak zacząć? To proste! Pozwól przejąć inicjatywę chłopakowi. Po prostu rozchyl delikatnie usta, a później naśladuj jego ruchy językiem. Nie myśl o tym zbyt dużo i nie analizuj tego, a na pewno się uda 🙂

Kilka całuśnych trików:

Jeśli jesteś odważna, wypróbuj je podczas pierwszego pocałunku, a jeśli nie, poczekaj, aż poczujesz się bardziej pewnie w tej sztuce.

– Łaskocz wargi chłopaka koniuszkiem języka. Usta są bardzo unerwione, dlatego taka pieszczota sprawi mu wielką przyjemność;
– Delikatnie przygryzaj wargę chłopaka, na tyle, żeby nie sprawić mu bólu, ale jednocześnie podgrzać jeszcze bardziej atmosferę między Wami;
– Całuj chłopaka nie tylko w usta! Muśnij wargami jego policzek, czoło, brodę, a nawet płatek ucha! Na pewno spodoba mu się taki rodzaj pieszczot.

jak się całować

 Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj