przystojny chłopak
Źródła: https://favim.com/image/1322613 || https://in.pinterest.com/pin/797348309008900281

Sprawdź, jakie sygnały będzie Ci wysyłał chłopak, który Cię pożąda.

Mówienie o swoich uczuciach wielu chłopcom sprawia trudność. Na szczęście w sytuacji, gdy w grę wchodzi pożądanie, nie tylko słowa się liczą, ale przede wszystkim gesty. Jeżeli chciałabyś przekonać się, czy chłopak Cię pragnie, to poniżej znajdziesz 5 sygnałów, które świadczą o tym, że tak właśnie jest.

Po czym poznać, że chłopak Cię pragnie? Oto 5 sygnałów!

#1. Patrzy Ci prosto w oczy

Chłopak, który Cię pragnie, będzie podczas rozmowy patrzył Ci prosto w oczy lub… zerkał co chwilę na Twoje usta. Bez problemu powinnaś zaobserwować u niego rozszerzone źrenice, które są kolejnym sygnałem świadczącym o tym, że ON Cię pożąda.

#2. Przygryza wargę, kiedy rozmawiacie

Ten gest może być robiony całkowicie bezwiednie. Jeżeli chłopak Cię pragnie, to Twoja bliskość będzie wywoływała u niego niegrzeczne myśli. Uzewnętrznieniem tego może być właśnie przygryzanie wargi.

#3. Dąży do kontaktu fizycznego

Kiedy kogoś pragniemy, chcemy być jak najbliżej tej osoby, aby móc ją dotknąć, poczuć jej zapach… Chłopak, który Cię pożąda, może dawać Ci subtelne sygnały i od czasu do czasu „przypadkiem musnąć Twoje ramię. Całkiem możliwe, że jest również to, że jego gesty nie będą takie skryte. On może objąć Cię ramieniem, odgarnąć Ci włosy z twarzy lub spontanicznie złapać za rękę.

#4. Rozbiera Cię wzrokiem

Ten rodzaj spojrzenia ciężko jest opisać słowami. To się po prostu czuje. Jeśli chłopak będzie rozbierał Cię wzrokiem to z pewnością tego nie przegapisz i nie będziesz miała wątpliwości, że patrzy na Ciebie w TEN sposób.

#5. Chowa ręce do kieszeni spodni

Ruchy rąk w okolicach krocza (chowanie rąk do kieszeni lub przekładanie palców przez szlufki spodni) mogą oznaczać tylko jedno. ON Cię pragnie i nie potrafi tego ukryć!

Czytaj także: Co robią dziewczyny na początku związku?

przystojny chłopak
Źródło: https://favim.com/image/3794989

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj