Źródło: Pinterest

Czujesz, że w Twoim związku coś nie gra? Poznaj sygnały, które świadczą o tym, że chłopak nie chce już z Tobą być.

Każdy związek przeżywa lepsze i gorsze momenty. Kiedy jednak trudne chwile trwają długo i nic nie zmienia się na lepsze, może to oznaczać początek końca.

Po czym poznać, że chłopak nie chce już z Tobą być?

#1. Przestał się o Ciebie starać

To może być pierwszy sygnał świadczący o tym, że chłopak nie chce już dłużej z Tobą być. Choć w każdym związku pojawia się moment, w którym wkrada się rutyna i nie jest już tak kolorowo jak na początku, to jednak nie powinnaś czuć, że jemu przestało na Tobie zależeć.

#2. Czujesz, że oddaliliście się od siebie

Zauważyłaś, że chłopak traktuje Cię jakoś inaczej, nie rozmawiacie ze sobą tyle co kiedyś, a on już nie ma ochoty na bliskość? Tego typu zachowania mogą oznaczać, że Twój partner stopniowo oddala się od Ciebie, ale nie ma odwagi zakończyć Waszej relacji.

#3. Nie ma dla Ciebie czasu

To jasne, że z wielu różnych powodów chłopak może nie mieć dla Ciebie czasu, ale jeżeli ten stan się przeciąga, a on unika spotkań i rozmów, to powinna zapalić Ci się w głowie czerwona lampka. Osoba, której zależy, zawsze znajdzie jakiś sposób.

#4. Przestał planować Waszą przyszłość

Dawniej dużo rozmawialiście na temat Waszej przyszłości, a teraz kiedy tylko zaczynasz rozmowę, on od razu ją ucina? Masz wrażenie, że unika tematu, a nawet zmienił plany i nie ma już w nich miejsca na Ciebie? To możne znaczyć, że nie chce z Tobą być, ale boi się o tym powiedzieć.

#5. Nie okazuje Ci uczuć

Jeżeli wcześniej on często Cię przytulał, całował, łapał za rękę, a teraz to się zmieniło i nie możesz liczyć na żadne czułości z jego strony, to powinno wzbudzić Twoje wątpliwości. Być może nie oznacza to od razu, że chłopak nie chce już z Tobą być, ale warto dowiedzieć się, z czego wynika jego zachowanie.

Czytaj także: Jak na nowo rozkochać w sobie chłopaka?

Źródło: Pinterest

6 KOMENTARZE

    • Julka to nie zawsze jest takie proste, bo czasem nie chcesz widzieć tych wszystkich sygnałów, jak Ci na kims mega zależy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj