Źródło: Pinterest

Czujesz, że w Twoim związku coś nie gra? Poznaj sygnały, które świadczą o tym, że chłopak nie chce już z Tobą być.

Każdy związek przeżywa lepsze i gorsze momenty. Kiedy jednak trudne chwile trwają długo i nic nie zmienia się na lepsze, może to oznaczać początek końca.

Po czym poznać, że chłopak nie chce już z Tobą być?

#1. Przestał się o Ciebie starać

To może być pierwszy sygnał świadczący o tym, że chłopak nie chce już dłużej z Tobą być. Choć w każdym związku pojawia się moment, w którym wkrada się rutyna i nie jest już tak kolorowo jak na początku, to jednak nie powinnaś czuć, że jemu przestało na Tobie zależeć.

#2. Czujesz, że oddaliliście się od siebie

Zauważyłaś, że chłopak traktuje Cię jakoś inaczej, nie rozmawiacie ze sobą tyle co kiedyś, a on już nie ma ochoty na bliskość? Tego typu zachowania mogą oznaczać, że Twój partner stopniowo oddala się od Ciebie, ale nie ma odwagi zakończyć Waszej relacji.

#3. Nie ma dla Ciebie czasu

To jasne, że z wielu różnych powodów chłopak może nie mieć dla Ciebie czasu, ale jeżeli ten stan się przeciąga, a on unika spotkań i rozmów, to powinna zapalić Ci się w głowie czerwona lampka. Osoba, której zależy, zawsze znajdzie jakiś sposób.

#4. Przestał planować Waszą przyszłość

Dawniej dużo rozmawialiście na temat Waszej przyszłości, a teraz kiedy tylko zaczynasz rozmowę, on od razu ją ucina? Masz wrażenie, że unika tematu, a nawet zmienił plany i nie ma już w nich miejsca na Ciebie? To możne znaczyć, że nie chce z Tobą być, ale boi się o tym powiedzieć.

#5. Nie okazuje Ci uczuć

Jeżeli wcześniej on często Cię przytulał, całował, łapał za rękę, a teraz to się zmieniło i nie możesz liczyć na żadne czułości z jego strony, to powinno wzbudzić Twoje wątpliwości. Być może nie oznacza to od razu, że chłopak nie chce już z Tobą być, ale warto dowiedzieć się, z czego wynika jego zachowanie.

Czytaj także: Jak na nowo rozkochać w sobie chłopaka?

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here