związek
Źródło: MTV

Poznałaś chłopaka i nie jesteś pewna, czy powinnaś angażować się w tę znajomość? W tym wpisie znajdziesz sygnały, świadczące o tym, że do siebie nie pasujecie.

Poznałaś niedawno chłopaka i chciałabyś się przekonać, czy Wasza znajomość ma przyszłość? Oto sygnały, które świadczą o tym, że do siebie nie pasujecie.

Po czym poznać, że do siebie nie pasujecie?

#1. Brakuje Wam tematów do rozmowy

Podczas pierwszego czy drugiego spotkania możecie być nieco stremowani, jednak jeśli rozmowa w ogóle Wam się nie klei, możliwe, że po prostu do siebie nie pasujecie.

#2. Nie zgadzacie się w wielu kwestiach

Przeciwieństwa się przyciągają, ale w ważnych, życiowych kwestiach, powinniście się zgadzać. W przeciwnym razie prędzej czy później dojdzie pomiędzy Wami do nieporozumień.

#3. Macie inne plany na życie

Co prawda plany zawsze można zmienić, jednak niezwykle ciężko będzie Wam utrzymać związek, jeśli Wasze wizje przyszłości znacznie się od siebie różnią.

#4. Wasi bliscy są przeciwko Wam

Czasami, kiedy w grę wchodzą uczucia, pewnych rzeczy możemy nie dostrzegać. Osoby postronne mogą widzieć, że do siebie nie pasujecie, choć Wy jeszcze tego nie dostrzegacie.

#5. Działacie sobie na nerwy

Denerwuje Cię w nim bardzo wiele rzeczy, choć znacie się stosunkowo krótko? A może chłopak często wkurza się na Ciebie? Być może nie ma sensu brnąć w to dalej na siłę.

Czytaj także: Czy to miłość, czy strach przed samotnością? Sprawdź!

Jak ukryć związek przed rodzicami?
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj