Źródło: Pinterest

Zapytałyśmy kilku chłopców, jakie dziewczyny mają u nich szanse – pomalowane czy naturalne. Sprawdźcie, co odpowiedzieli.

Pomalowane czy naturalne – jakie dziewczyny wolą chłopcy?

,,Moim zdaniem złotym środkiem jest delikatny makijaż, który jak wiadomo podkreśla kobiecość, oczywiście ważne jest też aby był zrobiony dobrze a nie, że 15 latka wygląda na 30 lat.” Jaś, 17 lat. 

,,Uważam, że dziewczyna może się pomalować, jednak nie lubię zbyt mocnego makijażu.” Michał, 15 lat.

,,Najbardziej podobają mi się dziewczyny naturalne, bez tzw. tapety, jednak lekki makijaż też jest w porządku.” Dawid, 21 lat.

,,Makijaż u dziewczyn jest super, jeśli delikatnie podkreśla urodę. Dlatego, obejrzałbym się za dziewczyną, która jest naturalna, a nie tą, która ma na sobie tonę makijażu.” Marcin, 16 lat.

,,Jeśli dobrze by się w nim czuła, nie miałbym nic przeciwko” Kacper, 18 lat.

,,Zdecydowanie bardziej podobają mi się dziewczyny bez makijażu, mógłbym zaakceptować jedynie tusz do rzęs i czasem szminkę…”  Paweł, 14 lat.

Co myślicie o zdaniu chłopaków? Piszcie w komentarzach!

jakie dziewczyny wolą chłopcy

Źródło zdjęć: http://favim.com

10 KOMENTARZE

  1. to są żarty! chłopaki teraz tylko za wymalowanymi laskami latają który się obejrzy za naturalna dziewczynka z trądzikiem?! taka prawda nie każdy jest idealny wiec zakrywa to tona tapety a te dziewczyny zostają z kompleksami ze nie mogą wyjść bez makijażu? dramat 21wieku

    • Totalnie się zgadzam. U nas jest jedna taka dziewczyna, warstwa makijażu jakieś 2 cm (przesadzam, ale dużo ;)) i podoba się BARDZO chłopcom

  2. Denerwuje Mnie zachowanie chłopaków , którzy wmawiają ze podoba im się dziewczyna w lekkim makijarzu , a po kolegach mówia na nia umalowana głupia pinda , wymalowała się jak dzi……….. wulgaryzm, i z takimi dziewczynami krótko chodża . Kto ich nauczył takiego ściemniania oszukiwania , , nie wszyscy ale dosć spora grupa tak uważa i tak robi

  3. Każdy tak pisze a tak naprawdę zupełnie inaczej myślą i robią ? nie bez powodu większe powodzenie mają sprytnie wymalowane dziewczyny, dzisiaj bez grubych i czarnych brwi, sztucznych rzęs, zakrytych pryszczy i dużych ust pomalowanych na ciemno ciężko jest cokolwiek osiągnąć u chłopców ?

    • Do tego mogą sobie mówić jakie to dziewczyny bez makijażu to są piękne a prawda jest taka że każda z nas ma inną twarz i zależy jak kto się czuje z albo bez makijażu, ponad to stwierdzają że makijaż to zło, naturalne piękne po części racja ale jednak nie widzieli tej konkretnej dziewczyny bez makijażu XD Każda jest inna xd

  4. Ja lubię się malować i wcale nie robię, tylko dlatego by specjalnie się przydobować facetom lub chłopakom. Dlaczego miałabym specjalnie dla nich się malować, by albo mnie kompletowali albo krytykowali i mówili teksty typu : Po co sie malujesz? Przecież jesteś brzydka albo lubię naturalne. Ale bądźmy szczerzy , nie wydaje mi się , by chłopak który by zobaczył naturalne piękno i dziewczynę z trądzikiem, to by kompletował. Tak właśnie jest.
    Lubię próbować nowych kosmetyków na swojej cerzę, pomalować rzęsy brwi, ale na wszystko też ma swój umiar :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj