Nielimitowane rozmowy, wiadomości i social media, a do tego nawet 150 GB i dostęp do sieci 5G za 1 symboliczną złotówkę miesięcznie? Dzięki Orange Flex i promocji dla nowych użytkowników to możliwe aż przez trzy miesiące. Sprawdź, dlaczego przeniesienie numeru do Orange Flex to dobry pomysł oraz zobacz, jak to zrobić. A potem korzystaj z elastycznej oferty bez zobowiązań ? tak, jak lubisz.

Przenieś numer do Orange Flex i sprawdź, dlaczego sieć w aplikacji to jest to

Jesteś obecnie u innego operatora niż Orange i nie korzystałeś wcześniej z Orange Flex? Za przeniesieniu numeru otrzymasz atrakcyjny bonus ? 3 miesiące korzystania z usługi za 1 zł/miesiąc. Obędzie się też bez wizyt w salonie i papierologii. Wystarczy, że ściągniesz aplikację na telefon i będziesz podążać za jej podpowiedziami. Na samym końcu ścieżki musisz wpisać kod SIEMAFLEX.

Co więcej, możesz wypróbować Flex bez zobowiązań. Za usługę płacisz z góry, ale możesz z niej zrezygnować w każdej chwili bez miesięcznego wypowiedzenia. Pamiętaj tylko, że jeśli zrezygnujesz z subskrypcji Orange Flex,  podczas/w trakcie trwania promocji, nie będziesz mógł już z niej ponownie skorzystać, a Plan zostanie anulowany (regulamin znajdziesz na stronie https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer). 

Co dostajesz i jak wygląda oferta Orange Flex, gdy promocja minie?

Bonus za przeniesienie numeru do Orange Flex działa bez względu na to, który Plan aktywujesz. Wybrany Plan możesz później raz w miesiącu zmienić na inny. Zawsze masz nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz korzystasz z mediów społecznościowych bez limitu danych. Co miesiąc dostajesz też tyle gigabajtów, ile aktualnie potrzebujesz:

 • 15 GB za 25 zł;
 • 30 GB za 30 zł;
 • 45 GB za 35 zł;
 • 80 GB za 50 zł;
 • 150 GB za 80 zł.

Trzy ostatnie Plany dają Ci też dostęp do sieci 5G. W Orange Flex możesz także włączać i wyłączać dodatkowe pakiety i usługi dodatkowe, wysyłać GB znajomym czy otrzymać dodatkową karta SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł. A wszystko to robisz wygodnie, klikając sobie w apce na smartfonie.

Jak przejść do Orange Flex? Przeniesienie numeru jest łatwe!

Jeśli zdecydujesz się przenieść numer do Orange Flex od innego operatora, wystarczy tylko, że:

 1. Pobierzesz aplikację Orange Flex i założysz konto;
 2. Wybierzesz Plan Orange Flex;
 3. Zlecisz przeniesienie numeru do Orange Flex (jeśli nie wiesz, kiedy kończy Ci się umowa z obecnym operatorem, wybierz opcję ?jak najszybciej i bez opłat? – my zajmiemy się wszystkimi formalnościami);
 4. Zamówisz darmową dostawę karty SIM lub odbierzesz ją w salonie albo aktywujesz wirtualną kartę eSIM;
 5. Potwierdzisz swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do banku lub wykonanie selfie i zdjęcia dokumentu (operator nie będzie przechowywać Twoich/tych danych);
 6. Wpiszesz kod promocyjny SIEMAFLEX;
 7. Wybierzesz metodę płatności – podepniesz kartę płatniczą, z której będą pobierane opłaty lub doładujesz środki BLIKIEM.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj