Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, o co warto zapytać chłopaka podczas pierwszego spotkania? W tym wpisie znajdziesz kilka pomysłów.

Pierwsza randka to ważne wydarzenie, od którego wiele zależy. Aby lepiej poznać drugą osobę, warto zadać jej kilka pytań. W tym wpisie znajdziesz 6 propozycji.

Pytania, jakie powinnaś zadać chłopakowi na pierwszej randce

#1. Czy szukasz miłości czy jedynie rozrywki?

To pytanie możesz sformułować w inny sposób, ale najważniejsze, abyś dowiedziała się, jakie są jego zamiary. Jeżeli Ty szukasz chłopaka, a on po prostu chce się zabawić, to lepiej mieć tego świadomość już na starcie.

#2. Jakie są Twoje wady i zalety?

Podczas pierwszego spotkania większość osób stara się pokazać z jak najlepszej strony, ale mimo tego odkrycie wszystkich zalet chłopaka jest niemożliwe. Podobnie zresztą jest z wadami. Właśnie dlatego dobrze jest o to zapytać.

#3. Ile miałeś do tej pory dziewczyn?

Dla niektórych nie ma to żadnego znaczenia, ale jeśli dla Ciebie istotne jest to, czy chłopak ma duże doświadczenie,  to lepiej zadać to pytanie jak najwcześniej.

#4. Co Cię denerwuje w dziewczynach?

Każdy z nas jest inny i denerwują nas inne rzeczy. Warto upewnić się, że cechy, jakie posiadasz, nie działają chłopakowi na nerwy. Takie rzeczy warto wiedzieć od samego początku, bo jeśli nie potrafisz lub nie chcesz się zmienić, to może rodzić w przyszłości konflikty.

#5. Jak widzisz swoją przyszłość?

Warto już na samym początku znajomości ustalić, czy Wasze plany na przyszłość są choć w jakimś stopniu do siebie zbliżone. Nie ma sensu brnąć w jakąś relację, jeśli jedno z Was marzy o stabilizacji i założeniu rodziny, a drugie chce wyjechać do Afryki i pomagać potrzebującym.

#6. Jakie masz pasje?

O ile temat Waszych zainteresowań nie wypłynie w trakcie rozmowy, śmiało możesz o to zapytać. Dzięki temu będziesz wiedziała, czy nadajecie na tych samych falach. Brak jakiegokolwiek hobby może świadczyć o tym, że chłopakowi brak ambicji i pomysłu na siebie, choć oczywiście możecie poszukać wspólnej pasji 🙂

Czytaj także: Co robić, gdy Twój chłopak ma duże powodzenie?

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Te pytania są super. W młodym wieku nie myśli się o tym, fajnie spędza się czas, jest miło, z czasem pojawia się zaangażowanie, a gdy pierwsze motylki opadają, i mija etap fascynacji i wyrzutu tych wszystkich hormonów, to zaczynają się schody – wychodzą różnice, niedopasowanie itd. Dobieranie się w pary i przyciąganie się do siebie, to efekt wielu różnych elementów, a w tym emocje. Emocje są istotne, ale lepiej wybierać świadomie. No ale najpierw trzeba wiedzieć czego się chce 🙂 Bo jak się nie chce związku, to można czuć się przy takich pytaniach jak na rozmowie kwalifikacyjnej. A przecież jeśli chcemy kogoś poznać, to naturalne, że będziemy zadawać różne pytania (np. o przekonania, poglądy, marzenia, zainteresowania, preferencje, wizje przyszłości, itd.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj