pytania do chłopaka
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/765893480356446341/

Oto druga część wpisu z zestawem pytań, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz.

Zgodnie z obietnicą wracamy z drugą częścią wpisu z pytaniami, które dziewczyny chętnie zadałyby chłopakowi, ale się wstydzą. Tym razem na tapetę wzięłyśmy pytania, które nasze czytelniczki zadały pod poprzednim wpisem (znajdziesz go tutaj: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz). Jeżeli jesteś ciekawa odpowiedzi – koniecznie czytaj dalej.

Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz #2

#1. Czy denerwuje Was przyrodzenie podczas chodzenia?

Haha… raczej większość chłopaków nosi bieliznę, więc nic nie przeszkadza. Jakby się nad tym głębiej zastanowić to pewnie faceci z dzikich, afrykańskich plemion mogą mieć taki problem 🙂

#2. Czemu tak Wam się podobają sztuczne piersi?

Nie wiem jak u innych, ja tam wolę naturalne piersi. Myślę, że większość facetów nie myśli o tym, że one są sztuczne, tylko po prostu patrzą na to, że są duże i symetryczne. Każdy ma inny gust, ale ja bym nie chciał, żeby moja dziewczyna miała silikony.

#3. Czy Wasz członek staje na widok ładnych dziewczyn?

No raczej na widok brzydkich dziewczyn nie staje 🙂 Nie za każdym razem to się dzieje, ale najczęściej tak i wtedy musimy się maskować, żeby się nie wydało.

#4. Co najbardziej z wyglądu lubicie u kobiet?

To indywidualna kwestia. Ja lubię wystający tyłeczek 😀

#5. Jaki kształt figury jest dla Was idealny?

Klepsydra? Tak to się chyba nazywa. Duże wcięcie w talii, a do tego szersze biodra, żeby można było za nie złapać.

#6. Jak poznać czy spodobałyśmy się Wam?

Szukamy z Wami kontaktu, odzywamy się (np. na FB albo piszemy sms-y), zaczepiamy Was, patrzymy w oczy.

#7. Na co zwracacie uwagę, kiedy widzicie dziewczynę po raz pierwszy?

Na oczy, uśmiech, no i tyłek 😀 Ale to nie tak, że jak dziewczyna nie jest idealna, to przekreślamy taką znajomość. Jakbym spotkał miss i nie miał z nią o czym gadać, to to nie miałoby w ogóle sensu dla mnie.

#8. Czy gapicie się na przyrodzenia innych facetów jak korzystacie pisuarów?

Nie, bo to jest gejowskie!!! Mnie to nawet krępuje jak mam stać obok innego kolesia i sikać (i wcale nie chodzi tu o wielkość), więc jak mam możliwość, to korzystam z kabiny.

#9. Czemu, kiedy macie taką możliwość (np. w domu), nie sikacie na siedząco? Rozwiązałoby to problem pochlapanej deski.

Bo jesteśmy facetami 😉

#10. Jak to jest sikać na stojąco?

Całkiem spoko, myślę, że wygodniej niż jak się kuca 🙂 Widziałem w internecie takie specjalne lejki dla kobiet [klik], więc każda dziewczyna może się przekonać, jak to jest.

Polecamy: Co chłopcy myślą o VSCO girls?

pytania do chłopaka
Źródło: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=873958229

4 KOMENTARZE

 1. Jedziemy zatem z odpowiedziami:
  Natsumi:
  1. nic. Czasem obawiam się tylko braku akceptacji z jej strony i próby narzucania mi swoich poglądów. Jeśli akceptuje moje wybory (a szczytem jest, że sama przyrządzi mi kotleta), to wszystko jest w porządku. Ja nie zmuszam nikogo do jedzenia mięsa, a gdybym miał dziewczynę wegetariankę, pilnowałbym bardzo, żeby jedzenie, które jej przygotowuję, zgadzało się z jej poglądami.
  2. Nie wiem. To może wynikać z braku kultury lub wzorców wyniesionych z domu, może wynikać z próby zaimponowania kolegom (lekkie zezwierzęcenie i prymitywne zachowania). Może też wynikać z tego, że dla mężczyzn seks jest ważny w związku, stąd też o niego pytają i do niego dążą. Wbrew pozorom, może też świadczyć o kompleksach lub niskiej samoocenie. Takie pytania jednak świadczą o tym, że dziewczyna nie jest brana poważnie, tylko jako 'historia na raz’. Jeśli chłopakowi zależy, zachowuje się zupełnie inaczej.
  3. To nie ma znaczenia. Jeśli dziewczyna podoba się facetowi, nie przekreśli tego nawet 'poranek trolla’, kiedy to budzi się, niewyspana, potargana i co tam jeszcze.

  Zamyślona: różnie bywa. Mężczyźni to proste istoty i po prostu nie zauważają pewnych mniej lub bardziej wyraźnych znaków, które inne kobiety zauważają od razu, nawet jeśli są 'kłujące w oczy’. Z mężczyznami, niestety, trzeba postępować bezpośrednio, nawet uciekając się do tekstów 'nie miałbyś ochoty pójść ze mną do kina/na mecz/gdzieś tam jeszcze?’.

  Inka:
  1. To łatwe i trudne zarazem, o czym napisałem nieco wyżej. Jesteśmy prości. Nie widzimy wielu znaków, które, jak Wam się wydaje, wyraźnie nam wysyłacie. Może być też tak, że nie chce nam się zastanawiać nad niuansami wypowiedzi, które być może tam gdzieś są, a może ich nie ma. Z facetami trzeba rozmawiać jasno i wyraźnie. Jest tylko jedna rzecz: jeśli chłopak nie jest zainteresowany (choćby dlatego, że nie dorósł lub nie szuka związku), to go raczej nie przekonasz.
  2. To nie ma znaczenia, choć dobrze dobrane okulary mogą dodawać uroku, szczególnie jeśli są połączone z ładnym uśmiechem. Źle dobrane jednak – potrafią spowodować odwrotny efekt.
  3. Faceci lubią się bawić, tak ci młodsi, jak i ci starsi. Powiedziałbym, że z wiekiem rośnie tylko cena zabawek. Komputer, a właściwie gry, są zabawą, ale jednocześnie elementem rywalizacji. Faceci uwielbiają rywalizację, co widać choćby po uprawianym lub oglądanym sporcie. Dla mężczyzn to jest fajne, choć co jakiś czas lubią spotkać się na żywo i choćby pogadać o tym, co przeżyli w przygodach przed komputerem. To wszystko jednak ogromne uproszczenie, bo wielu chłopaków ma zainteresowania, do których wykorzystuje komputer (projektowanie, programowanie, tworzenie muzyki czy grafiki, a nawet pisarstwo) i to, że spędzają przy nim wiele czasu nie oznacza, że go tracą. Jeśli chcą, spotykają się ze znajomymi choćby w necie, choć nie jest to ani naturalne, ani do końca zdrowe. Jest za to wygodne i szybkie.

 2. Genialne ?
  Jeśli będzie kolejna część,to mam kilka pytań:
  1. Co myślicie o dziewczynach, które są wegetariankami?
  2. Dlaczego próbujecie poderwać dziewczynę takim tekstami jak :” R***sz się czy trzeba z tobą chodzić?”
  3. Wolice dziewczyny z rozpuszczonymi czy związanymi włosami?

 3. Mam nadzieję, że będzie jeszcze kolejna część tego wpisu, bo ja chciałam się dowiedzieć, czy jest możliwe, że mimo wysyłanych sygnałów, chłopak ich nie widzi i nie ogarnia, że podoba się dziewczynie, czy po prostu udaje, bo ona nie ma u niego szans?

 4. Jeszcze chyba nigdy się tak nie uśmiałam podczas czytania jakiegokolwiek artykułu ??
  Jeśli będzie następna seria to mam następujące trzy pytania:
  1) Jak zainteresować chłopaka sobą, pomimo że dajesz mu wyraźne sygnały? (Chodzi mi o odpowiedź oczami chłopaka)
  2) Wolicie dziewczyny z okularami, czy bez tej części garderoby?
  3) Dlaczego chłopacy 24h na dobę spędzają przy komputerze? Czy to naprawdę jest takie fajne? Nie lepiej jest się zgadać że znajomymi i gdzieś wyjść?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj