?Mój chłopak chyba jest gejem!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/5418462038785551/

Michalina boi się, że jej chłopak jest gejem. Podzielacie jej obawy?

,,Hej, nigdy bym nie pomyślała, że będę w takiej sytuacji i że będę porady szukać w internecie, ale sprawa jest dość poważna, a szczerze mówiąc nie mam z kim o tym porozmawiać, bo się po prostu wstydzę.

Jestem w związku z Patrykiem od 3 lat i coraz bardziej zaczynam się zastanawiać, czy on na pewno jest hetero. Kocham go i wydawało mi się, że z wzajemnością, ale pewne rzeczy nie dają mi spokoju. Opiszę kilka sytuacji i proszę o opinię, bo nie wiem, czy to ja już wymyślam, czy faktycznie jest coś na rzeczy.

Patryk unika bliskości. 3 lata to moim zdaniem bardzo długo, żeby się otworzyć, zaufać i odważyć coś zrobić. U nas to wygląda tak, że się całujemy, trzymamy za ręce, są pieszczoty, ale on nie chce seksu. Mówi, że nie jest gotowy i że boi się, że zajdę w ciążę. No niby spoko, ale do ślubu będzie się bał? Aha, ja jestem jego pierwszą dziewczyną na poważnie, a on moim drugim. Co do tego ślubu to tak tylko teoretycznie napisałam, bo on nie chce w ogóle o tym gadać, jak kilka razy luźno zaczęłam temat, to od razu go ucinał, był zły. Kiedyś też powiedział mi, że ciążowe brzuchy są obleśne. Nie wiem sama, co o tym myśleć. Jesteśmy młodzi, więc liczę na to, że mu się odwidzi.

Patryk dba o urodę. Nie mówię, że to oznacza, że jest gejem, ale czasem bardzo długo siedzi w łazience i nawet ja tyle czasu nie poświęcam na szykowanie się. Zawsze podobali mi się tacy zadbani chłopcy, więc mam co chciałam. Może też trochę w tym mojej winy, bo czasem mu polecałam jakiś mój krem, czy odżywkę do włosów, a teraz zaczyna mi przeszkadzać, że z tego korzysta…

Jest jeszcze jeden szczegół, na który ostatnio zaczęłam zwracać uwagę. Patryk ma dwóch bliskich przyjaciół, z którymi spędza mnóstwo czasu. Raz na jakiś czas nocują u siebie, niby żeby pograć albo jak jest jakiś mecz. Często widujemy się razem. Oni wtedy zachowują się raczej normalnie, ale często się wygłupiają i na przykład klepią po tyłkach. W sumie to trochę śmieszne i nieraz ja też ich klepałam albo oni mnie, bo to w końcu takie niewinne żarty. Albo siadamy sobie na kolanach. Niby to nic takiego, ale kiedyś na nasze spotkanie wzięłam kumpele i ona mi uświadomiła, że to nie jest do końca normalne zachowanie. Zaczęłam bardziej zwracać na to wszystko uwagę i jestem zaniepokojona.

Dziękuję tym, którzy przeczytali ten list i proszę o opinie. Czy to wszystko jest dziwne, czy to ja jestem dziwna?”. Michalina

Polecamy: ,,Mój brat jest gejem!”

?Mój chłopak chyba jest gejem!"
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/587086501404139745

1 KOMENTARZ

  1. Masz powody żeby się niepokoić, jednak pozostaje pytanie czy od początku związku taki był? Bo jeśli nie to mogą się sprawdzić twoje przypuszczenia. Ewentualnie jego zachowanie może wynikać z tego, że taki ma charakter lub jest biseksualny. Myślę, że musisz uważnie przyglądać się jego relacjom z chłopakami, znaleźć jeszcze więcej dziwnych szczegółów. Jeśli chodzi o to, że chłopak unika bliskości, to może mimo wspólnych lat nadal nie jest na to gotowy? warto pamiętać, że chłopcy dojrzewają nieco później oraz że mężczyźni to w głębi duszy takie duże dzieci 🙂 Więc może po prostu nie jest az tak dojrzały, nawet na rozmowy o wspólnej przyszłości. Pamiętaj, żeby nie bać się szczerej rozmowy z chłopakiem, może to rozwieje twoje wątpliwości. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj