Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak uczcić Waszą rocznicę związku? W tym wpisie znajdziesz kilka ciekawych pomysłów.

Rocznica związku to dla wielu osób bardzo ważne wydarzenie, dlatego warto byłoby je uczcić w jakiś szczególny sposób. Jeżeli już niedługo mija 365 dni odkąd jesteście parą i głowisz się nad tym, jak możecie świętować ten dzień, to poniżej znajdziesz kilka propozycji, wartych rozważenia.

Rocznica związku – jak ją uczcić?

#1. Odtwórzcie Waszą pierwszą randkę

To bardzo ciekawy sposób na uczczenie pierwszej (albo kolejnej) rocznicy związku. Będziecie mogli przypomnieć sobie te wszystkie piękne momenty, a może nawet jakieś zabawne wpadki? Z pewnością ta randka będzie udana!

#2. Odkryjcie jakieś nowe miejsce

Wybierzcie się gdzieś, gdzie jeszcze dotąd nie byliście. Odkrywanie nowych miejsc jest bardzo ekscytujące, dlatego na pewno będziecie się dobrze bawić. Możecie spróbować każdego roku szukać jakiegoś nowego miejsca.

#3. Spędźcie ten dzień tak, jak lubicie

Nigdzie nie jest powiedziane, że świętować trzeba w jakiś wymyślny sposób. Możecie w ten dzień robić to, co sprawia Wam największą radość. Pizza i dobry film pod kocem? Czemu nie! Przecież najważniejsze jest to, żebyście to Wy się czuli dobrze.

#4. Zróbcie pamiątkowe zdjęcie

Warto uwiecznić ten szczególny dzień na fotografii. Możecie zrobić z tego tradycję i fotografować się co roku. Dzięki temu porównacie jak bardzo się zmieniliście, a po kilku latach będziecie mogli stworzyć z tego piękną galerię.

#5. Wręczcie sobie drobne upominki

To miły, choć oczywiście nieobowiązkowy gest. Z pewnością jednak taki drobiazg sprawi radość drugiej osobie. Szczególnie jeśli prezent będzie przygotowany własnoręcznie, bo to takie docenia się najbardziej. Może coś upieczesz albo stworzysz kolaż z Waszych wspólnych zdjęć?

Czytaj także: Wakacje z chłopakiem – jak je zorganizować?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj