Źródło: Pinterest

Zbliża się rocznica Twojego związku? Dzięki naszym wskazówkom sprawdzisz, że będzie wyjątkowa.

Rocznica związku to doskonała okazja do tego, aby miło spędzić czas ze swoją drugą połówką. Jeśli brakuje Ci pomysłu na to, jak uczcić 365 dni, które ze sobą spędziliście, to skorzystaj z naszych pomysłów.

Rocznica związku – jak sprawić, żeby była wyjątkowa?

#1. Sesja zdjęciowa

Uwiecznienie Waszej dwójki po pierwszym roku związku może być wspaniałą pamiątką. Jeżeli zrobicie z tego coroczną tradycję, będziecie mogli obserwować, jak zmieniliście się na przestrzeni wspólnie spędzonych lat.

#2. Powrót do początków

A gdyby tak spróbować odtworzyć Waszą pierwszą randkę? Wybierzcie się w to samo miejsce i ubierzcie się tak samo, albo chociaż podobnie. Wspominanie Waszego pierwszego spotkania może być świetną zabawą.

#3. Coś szalonego

Zróbcie coś, na co normalnie byście się nie zdecydowali. Pojedźcie na dworzec i kupicie bilety na najbliższy pociąg. Spędźcie randkę w salonie gier. Jedźcie za miasto i wynajmijcie quada. A może popływacie łódką po miejskim stawie? Możliwości jest naprawdę sporo.

#4. Zwiedzanie miasta

Chcielibyście poczuć się jak na wakacjach, ale nie macie wystarczającego budżetu na wyjazd? Spróbujcie zwiedzić Wasze miasto w taki sposób, jak to robią turyści. Zwiedzajcie, róbcie zdjęcia i spróbujcie odkryć jakieś nieznane Wam dotąd miejsce.

#5. Ulubiony film

Nawet, jeśli widzieliście go już kilka razy, to co z tego? Chodzi przecież o to, abyście miło spędzili czas. A może nie macie jeszcze Waszego ulubionego filmu? W takim razie to dobra okazja, aby obejrzeć coś, co może zyska Wasze uznanie.

#6. Wspólne gotowanie

Czy może być coś lepszego niż wspólne przygotowanie pysznego jedzenia, które następnie zjecie? Dla wielu osób to przepis na randkę idealną, a więc z pewnością jest to odpowiedni plan na rocznicę związku.

Czytaj także: Kiedy jest odpowiedni czas na zaręczyny?

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj