Sekrety mistrzów pocałunku
Źródło: https://weheartit.com/entry/324758461

Poznaj sekrety mistrzów pocałunku, dzięki którym staniesz się w tym mistrzynią!

Bez względu na to, czy pierwszy pocałunek dopiero przed Tobą, czy robisz to już od dawna, zawsze możesz popracować nad techniką, aby być w tym jeszcze lepszą! Skorzystaj z naszych wskazówek, a wkrótce zyskasz miano mistrzyni!

Sekrety mistrzów pocałunku

Nie całuj się, jeśli nie masz na to ochoty

Nie uda Ci się całować jak prawdziwa mistrzyni, jeśli będziesz się do tego zmuszać. Jeżeli nie masz tego robić, to po prostu tego nie rób. Nikt nie powinien wywierać na Tobie presji.

Wyczekaj na dobry moment

Nie każdy moment jest odpowiedni na to, aby zainicjować pocałunek. Jeżeli między Wami jest napięta atmosfera lub ktoś może Wam przeszkodzić, to lepiej poczekaj na bardziej dogodną chwilę.

Zadbaj o świeży oddech

Nieświeży oddech może popsuć wszystko, dlatego przed spotkaniem z chłopakiem unikaj jedzenia czosnku oraz cebuli, a przed wyjściem z domu pamiętaj o umyciu zębów. Miej zawsze pod ręką miętówki, na wypadek gdyby z nerwów zaschło Ci w ustach.

Stopniowo buduj napięcie

Zanim przejdziesz po pocałunku, zacznij powoli zbliżać swoją twarz do twarzy chłopaka. Spójrz mu głęboko w oczy i uśmiechnij się – to sprawi, że atmosfera między Wami stanie się jeszcze bardziej gorąca! Możesz również zacząć od pocałunku w policzek chłopaka i powoli przesuwać wargami w stronę jego ust.

Słuchaj wskazówek partnera

Jeżeli chłopak daje Ci jakieś wskazówki, to konieczne się do nich zastosuj (o ile nie przekraczają Twoich granic!). Wtedy pocałunek z Tobą stanie się jeszcze bardziej przyjemny. To działa w dwie strony – sama również możesz podpowiadać chłopakowi, na co masz ochotę.

Naśladuj ruchy partnera

To zawsze jest dobry sposób, jeśli nie wiesz, co powinnaś robić. Po prostu staraj się odzwierciedlić gesty chłopaka, a z pewnością Wasz pocałunek będzie udany.

Trzymaj język na wodzy

Wykonywanie zbyt wielu ruchów językiem może sprawić, że pocałunek nie będzie udany. Najlepiej pozwolić partnerowi przejąć inicjatywę, a jeśli tego nie zrobi, to wtedy przejść do działania. Delikatnie wsuwaj język do ust partnera i po chwili cofaj. Za każdym razem możesz przedłużać ten gest i testować nowe ruchy np. zataczać delikatne kółka.

Całuj nie tylko w usta

Udany pocałunek nie musi ograniczać się jedynie do ust. Możesz całować chłopaka także w szyję, kark czy ramię albo delikatnie skubać płatek ucha.

Unikaj robienia malinek

Zostawianie na skórze czerwonych śladów w postaci malinek nie jest fajne, a dodatkowo może przysporzyć chłopakowi nieprzyjemności. Aby tego uniknąć po prostu powstrzymaj się od tego rodzaju zabaw.

Używaj rąk

Ręce podczas pocałunku są bardzo przydatne. Możesz nimi objąć partnera, głaskać albo przyciągnąć go do siebie. Spróbuj oprzeć je na klatce piersiowej chłopaka, a jeśli jesteście bardzo blisko siebie, możesz je włożyć w tylne kieszenie jego spodni.

Czytaj także: Jakie jest najlepsze miejsce na pierwszy seks?

Sekrety mistrzów pocałunku
Źródło: https://favim.com/image/6774570

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj