Nie masz pomysłu jak spędzić swój wolny jesienny wieczór? Mamy na to sposób!

Wakacje niestety już minęły i pewnie macie mniej wolnego czasu, ale w przerwach między nauką, na pewno chwilę na odpoczynek, którą możecie wypełnić czytaniem opowieści z Wattpada. Właśnie dlatego prezentujemy wam kolejną porcję historii z tej aplikacji, które Wam polecamy.

Sposób na jesienną nudę – Wattpad, cz. 3

1. Heal me (CorVillains)

,,Naomi Backer jest zwykłą nastolatką, która dba o swoje oceny i w spokoju chce przebrnąć przez swoje liceum. Jej marzeniem są studia prawnicze, więc dziewczyna wiele czasu poświęca na naukę (…).

Luke White stoi na czele szkolnej hierarchii. Ludzie się z nim liczą, a on z tego korzysta. Dziewczyny szaleją na jego punkcie, a męska część szkoły chciałaby należeć do jego paczki. Zawsze wszystko idzie po jego myśl… do czasu.”

2. Miss Independent (nahbabe)

Multimiliarder, obiekt pożądania każdej kobiety, prezes światowego banku i najbardziej wpływowych mężczyzna w Stanach Zjednoczonych. Takim mianem określany jest Justin Bieber, kanon męskiego piękna. Nastawiony jest on na trzy cele: pieniądze, sukces i kobiety. Na ten trzeci zdecydowanie nie może narzekać (…). Jedną z jego wybranek jest niczego nieświadoma Sophie – studentka ekonomii, której przydarzyła się okazja odbywania praktyk w International Finance Center. Czy mroczna przeszłość młodego prezesa nie przerazi dziewczyny i pozwoli jej zbliżyć się do niego?”

3. Cold Stare (FortunateEm)

,,- Czym jest spojrzenie?

– Odzwierciedleniem naszej duszy.

– Można się pomylić w osądach?

– Każdy skrywa tajemnicę.

– Maska?

– O tak”.

4. Nienawidzimy siebie. (xNatiku)

,,Oboje siebie nienawidzą i oboje o tym wiedzą. Tyle nienawiści, ale dalej są obok siebie i nie mogą się uniknąć. Może najwyższy czas z tej odwiecznej walki wyrosnąć?

Co się stanie, jak jeden moment zmieni wszystko?”.

5. Mój mały chłopczyk (xNatiku)

,,Co się stanie, jak dwoje nastolatków o buntowniczym i łamiącym wszelkie prawa zachowaniu, zamieszkają razem?”.

6. My Bestfriend’s Big Brother (BlackBerry162)

,,Wyciągnęłam szklankę, nalałam sobie do niej wody i usiadłam przy stole. Collin wszedł do kuchni i podszedł do szuflady. Wyciągnął z niej dwie łyżki i tak z nimi stał.

– Mogę wiedzieć co ty robisz?  – na co on mnie tylko uciszył. Dopiero po chwili powiedział:

– Ważę łyżki. Nie przeszkadzaj. – tak jakby to było normalne.

– Musiałeś naprawdę dużo wypić – zaśmiałam się po czym on odłożył jedną z łyżek do szafki (…)”.

7. Dark || tłumaczenie (MeRogue)

,,- Nie możesz mnie chronić przed wszystkim…

– Ale mogę chociaż spróbować?”.

8. Wedlock (soczystapomarancza)

,,Życie w małżeństwie wcale nie jest takie łatwe i kolorowe jak we wszystkich filmach. Przecież w filmach nie rzucają talerzami przy porannej wymianie zdań. Ale nikt nie powiedział, że miłość jest łatwa. Nie, ona wymaga poświęceń i prawdziwego, głębokiego uczucia (…)”.

9. Wróg mojego brata (AngelGirl854)

,,Historia Abby i Blake’a, którzy wzajemnie muszą się nauczyć zaufania. Czy przetrwają wszystkie przeciwności losu? Czy brat Abby zaakceptuje swojego wroga?”.

10. Don’t mess with me (LittleNika)

,,Poznają się pewnego wieczoru, ale ich znajomość od pierwszego momentu nie będzie normalna. Oboje się nienawidzą i nie szczędzą sobie niemiłych komentarzy, ale mimo to spędzają ze sobą sporo czasu. Coraz bardziej się poznają i zaczynają dostrzegać w sobie coś więcej, niż tylko obiekt nienawiści. Jednak ktoś musi wygrać zakład. Kto pierwszy postanowi się zemścić i w jaki sposób? Co będzie dalej?”.

Jeśli znaleźliście ostatnio na Wattpadzie jakieś perełki, które naprawdę warto przeczytać, to podzielcie się nimi w komentarzach!

Polecamy:

Sposób na wakacyjną nudę – Wattpad, cz. 1

Sposób na wakacyjną nudę – Wattpad, cz. 2

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj