Źródło: Pinterest

Poznaj nasze skuteczne sposoby na podryw dla nieśmiałych.

Zakochałaś się w chłopaku, ale boisz się do niego zagadać, bo brak Ci pewności siebie? Poznaj nasze skuteczne sposoby na podryw dla nieśmiałych.

1. Zaakceptuj siebie. Nie każda z nas musi być przebojową gwiazdą. Różnimy się od siebie i to jest piękne. Spróbuj zaakceptować fakt, że jesteś nieśmiała, a będzie Ci się żyło łatwiej. Zdejmiesz z siebie presję i przestaniesz się dołować.

2. Stosuj zasadę małych kroczków. Nie łudź się, że od razu staniesz się duszą towarzystwa. Żeby walczyć z nieśmiałością, zacznij od prostych rzeczy ? podejdź do kogoś na przystanku i spytaj o godzinę lub drogę. Później, gdy oswoisz się z tym zadaniem (możesz potrzebować powtórzyć to kilka razy) idź do drogerii i poproś ekspedientkę o poradę. To było łatwe? W takim razie spróbuj uśmiechnąć się do przystojniaka z autobusu 🙂

3. Poćwicz przed lustrem. Wyobraź sobie sytuację, że rozmawiasz z chłopakiem. Wymawiaj na głos zdania, żeby poobserwować swoją mimikę. Spróbuj się też uśmiechnąć. Na początku to wszystko może Ci się wydać strasznie sztuczne, ale z czasem będzie lepiej.

4. Nawiąż z nim kontakt. Będzie Ci o wiele łatwiej go poderwać, jeśli będziecie się znali. Jeśli nie masz pomysłu, jak sama mogłabyś zacząć tę znajomość, poproś o pomoc koleżankę.

Czytaj także: Jak poderwać chłopaka z pomocą przyjaciółki

5. Zacznij znajomość przez internet. Możesz spróbować nawiązać z nim kontakt przez Facebooka lub Messangera. Z pewnością łatwiej będzie Ci rozmawiać w ten sposób niż w cztery oczy.

6. Nie myśl zbyt wiele. Bardzo często największą przeszkodą w wyznaniu komuś uczucia, jesteśmy my same, a dokładniej nasze myśli. Tak bardzo boimy się porażki, że same siebie stopujemy. Próbując za wszelką cenę nie popełnić błędu i nie zrobić czegoś głupiego? paradoksalnie zwiększasz swoje szanse, że tak się właśnie zdarzy! Czasami lepiej jest zrobić coś spontanicznie.

Czytaj także: Jak go poderwać na imprezie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj