Marta ma dość tego, że jej chłopak wstydzi się jej przy kolegach. W liście do nas prosi o porady, co powinna zrobić.

Dorastający chłopcy zachowują się często dziecinnie. Robią i mówią głupie rzeczy, a opinia kolegów jest dla nich ważniejsza, niż opinia dziewczyny. Nie bez powodu mówi się, że faceci dojrzewają później od kobiet. Nasza czytelniczka, Marta, jest w związku z chłopakiem, którego zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Przeczytajcie jej list.

,,Cześć wszystkim. Mój problem może i nie jest jakiś straszny, ale naprawdę zaczyna mnie to wszystko powoli wkurzać. Chodzi o to, że jestem z moim chłopakiem już od pół roku, a on cały czas wstydzi się mnie przy swoich kolegach! Jak jesteśmy sami to normalnie się całujemy, przytulamy itd, a przy innych to mnie nawet za rękę nie weźmie, tak jakbyśmy się nie znali, albo tylko przyjaźnili!

On w ogóle nie widzi w tym problemu chyba, bo jak np. umawiamy się i idziemy gdzieś całą paczką, to potem jak już jesteśmy sami, to zaraz go bierze na amory. Ja wtedy nie mam nawet ochoty na niego patrzeć, a co dopiero coś więcej, a ten wielce zdziwiony. I mnie pyta co się dzieje, czemu nie chcę go całować. No ciekawe dlaczego!

Co mam robić? Powinnam go rzucić? Boję się, że on się nigdy nie zmieni. Naprawdę mam tego dość!” Marta, 15 lat.

Polecamy: ,,Którego chłopaka powinnam wybrać??

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Próbowałaś z nim rozmawiać? Rozmowa to podstawa związku i bez niej nigdzie nie zajdziecie. Pogadaj z nim i nie rzucaj go za to, że się nie domyślił

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj