Ogrodniczki to hit tego sezonu. Dowiedz się, jak je nosić.

Ta część garderoby, jak sama nazwa wskazuje, początkowo miała być przeznaczona do prac w ogrodzie. Używają jej również mechanicy i inni ludzie wykonujący “ciężkie” zawody. Obecnie zaadoptowały ją gwiazdy i blogerki. Po wielkim triumfie w latach 90. ogrodniczki znowu są na topie! Podpowiemy z czym je nosić.

Przede wszystkim zdecyduj czy chcesz pokazywać nogi. Jeżeli są one Twoim atutem, z powodzeniem możesz nosić ogrodniczki z krótkimi nogawkami. Gdy zrobi się chłodniej po prostu włóż grube, kryjące rajstopy.

Natomiast jeśli masz masywniejsze uda koniecznie kup ogrodniczki o długich, luźnych nogawkach. Wówczas zakryjesz swoje niedoskonałości i wyeksponujesz talię, która zazwyczaj jest najszczuplejszą częścią ciała.

Skoro już wiesz jaka długość spodni będzie dla Ciebie odpowiednia, to zacznij kompletować resztę stroju. Do ogrodniczek (szczególnie dżinsowych) najbardziej pasują czarne lub białe proste bluzki i t-shirty. Możesz wtedy zaszaleć z dodatkami. Dorzuć ciężkie buty, baleriny albo sandałki, kapelusz, a usta pomaluj czerwoną szminką. Wzorem Alexy Chung możesz na ogrodniczki narzucić trencz.

Ogrodniczki mogą wydawać się trudne w noszeniu. Jednak jeśli zestawisz je z klasycznymi elementami ubioru zyskasz stylowy wygląd, godny naśladowania. Zapomnij przez chwilę o obcisłych rurkach i wskocz w wygodne ogrodniczki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię