Źródło: Pinterest

Chcesz wiedzieć czy dojrzałaś już do bycia w związku? Rozwiąż nasz krótki test i przekonaj się!

Nie jesteś pewna czy dojrzałaś już do bycia w związku? Przed Tobą krótki test z dziesięcioma prostymi pytaniami, który pomoże Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Za każde pytanie, na które odpowiesz TAK daj sobie 1 punkt, za każde pytanie, na które odpowiesz NIE – 0 punktów.

TEST: Czy jesteś już gotowa na związek?

1. Czy umiałabyś oddać ukochanemu ostatni (ten najlepszy, z największą ilością sera!) kawałek ulubionej pizzy? TAK (1) / NIE (0)

2. Umiałabyś zrezygnować z flirtowania z innymi chłopakami. TAK (1) / NIE (0)

3. Czy jesteś w stanie zrezygnować z oglądania ukochanego serialu, kosztem nudnego meczu? TAK (1) / NIE (0)

4. Byłaś już w związku, który trwał dłużej niż 3 miesiące. TAK (1) / NIE (0)

5. Wszystkie Twoje koleżanki są wolne (nie masz parcia, żeby mieć chłopaka, bo jako jedyna jesteś samotna). TAK (1) / NIE (0)

6. Czy jesteś stała w uczuciach i musi minąć trochę czasu zanim się zakochasz? TAK (1) / NIE (0)

7. Jesteś wierna / umiesz wyobrazić sobie bycie wierną jednemu chłopakowi. TAK (1) / NIE (0)

8. Czy umiałabyś zaufać swojemu ukochanemu i nie być zazdrosna? TAK (1) / NIE (0)

9. Stawiasz miłość na pierwszym miejscu (przed przyjaciółmi). TAK (1) / NIE (0)

10. Jesteś gotowa zgodzić się na kompromis, który nie do końca Ci odpowiada, byleby się nie kłócić z chłopakiem? TAK (1) / NIE (0)

Czy jesteś już gotowa na związek?

WYNIKI:

10-8 punktów: Zdecydowanie jesteś gotowa na związek i jeśli tylko pojawi się ktoś odpowiedni na horyzoncie, na pewno wykorzystasz okazję.

7-5 punktów: Nie szukasz nikogo na siłę, ale jeśli poznałabyś kogoś, kto umiałby Ciebie w sobie rozkochać, to potrafiłabyś się z nim związać, nawet jeśli oznaczałoby to pójście na kompromis od czasu do czasu.

4-2 punkty: Raczej nie jesteś zainteresowana wiązaniem się z kimś, albo nie potrafiłabyś zrezygnować z niektórych przyzwyczajeń dla dobra Twojego partnera. Kiedyś przyjdzie jednak taki dzień, że poznasz kogoś, w kim zakochasz się po uszy.

Poniżej 2 punktów: To nie jest dobry moment na rozpoczynanie związku. Baw się, nabieraj doświadczenia i poznawaj siebie, tak, aby za jakiś czas, gdy poznasz kogoś odpowiedniego, umieć docenić go i zadbać o tę znajomość.

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj