Rozwiąż nasz test i przekonaj się na ile % ON Cię kocha!

Zakochałaś się w jakimś chłopaku i jesteś ciekawa, czy on odwzajemnia Twoje uczucia? Rozwiąż nasz test i się przekonaj! Przed Tobą 10 pytań, dzięki którym dowiesz się, jak silna jest jego miłość.

TEST: Na ile % ON Cię kocha?

Za każde pytanie, na które odpowiesz TAK daj sobie 1 punkt, za każde pytanie, na które odpowiesz NIE ? 0 punktów.

***

1. Jesteś dla niego ważniejsza niż koledzy. TAK (1) / NIE (0)

2. Spędzacie ze sobą dużo czasu. TAK (1) / NIE (0)

3. Co najmniej raz w miesiącu robi Ci niespodzianki lub daje prezenty. TAK (1) / NIE (0)

4. Często Cię komplementuje. TAK (1) / NIE (0)

5. Zawsze patrzy Ci w oczy i nigdy nie ogląda się za innymi. TAK (1) / NIE (0)

6. Przytula Cię przy swojej rodzinie i znajomych. TAK (1) / NIE (0)

7. Twoje szczęście jest dla niego najważniejsze. TAK (1) / NIE (0)

8. Okazuje Ci wsparcie, gdy tego potrzebujesz (np. pociesza, gdy masz doła i uspokaja, jak jesteś zła). TAK (1) / NIE (0)

9. Dzwoni lub pisze smsy, gdy się nie widzicie. TAK (1) / NIE (0)

10. Często mówi, że Cię kocha. TAK (1) / NIE (0)

Każdy punkt to 10%. Podlicz wynik i sprawdź odpowiedź!

90 – 100% – Gratulacje! Możesz być pewna, że Twój chłopak kocha Cię na zabój! Jesteś dla niego najważniejsza, więc pielęgnuj ten związek Szczęściaro 🙂

70 – 80% – Twój chłopak bardzo Cię kocha, chociaż czasem miewa wątpliwości, czy jesteś tą jedyną i to właśnie na Ciebie czekał całe życie. Może to wynikać z różnych czynników (np. jesteście ze sobą dość krótko lub wręcz odwrotnie – Wasz związek trwa od dłuższego czasu i uczucia lekko przygasły). Sprawdź koniecznie nasz poradnik: Jak sprawić, żeby ON oszalał na Twoim punkcie?

50 – 60% – Macie wzloty i upadki. Niby nie wyobrażacie sobie bez siebie życia, ale w czasie kłótni, najchętniej skoczylibyście sobie do gardeł. Pamiętaj, że nad związkiem trzeba pracować, a między Wami może być jeszcze pięknie – wystarczy, że oboje się postaracie. Zacznijcie od rozmowy i pracy nad sobą, bo każde z Was powinno walczyć o tę miłość z takim samym zapałem.

30 – 40% – Twój chłopak na pewno darzy Cię jakimś uczuciem, choć lepiej pasowałaby tu przyjaźń niż miłość. Bardzo możliwe, że jest z Tobą, bo koledzy też są w związkach, a on nie chce być sam. Zastanów się czy on na Ciebie zasługuje, bo na pewno wielu innych chłopaków doceniłoby taki skarb, jakim jesteś.

0 – 20% – Niestety mamy złą wiadomość. Twój chłopak Cię nie kocha (może nie dojrzał jeszcze do związku?). Masz dwa wyjścia: albo zakończyć związek, który i tak nie przynosi Ci satysfakcji, albo poważnie porozmawiać ze swoim facetem i próbować walczyć o ten związek, jednak ważne, żebyś wiedziała, że to może być bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. W niektórych sytuacjach lepiej jest odpuścić i otworzyć się na nowe, lepsze znajomości.

na ile procent on Cię kocha

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj