Źródło: Pinterest

Nasza czytelniczka spotyka się z chłopakiem, który ma dużo bliskich koleżanek. Poradźcie jej jak może przezwyciężyć swoją zazdrość.

,,Hej, mam pewien problem i mam nadzieję, że doradzicie mi co mam zrobić. Od około 7 miesięcy jestem w związku. Kocham mojego chłopaka, ale mam jeden problem, który tworzy moją największą wadęktórej on bardzo we mnie nie lubi Chodzi o zazdrość.

Towarzyszy mi ona od początku związku, ponieważ mój chłopak nie ma prawie w ogóle kolegów ani przyjaciół, ma za to tonę koleżanek, przyjaciółek i najlepszą przyjaciółkę. Problem tkwi w tym, że czasem czuję, że różnię się od nich tylko tym, że ze mną się całuje. Ciągle z nimi pisze, gdzieś z nimi wychodzi lub one do niego przychodzą. Zadaje się też z takimi, za którymi bardzo nie przepadam i mam ku temu swoje powody (na szczęście nie jest ich dużo, bo zaledwie 3).

Wiem, że kiedy nie ma mnie w szkoleto one wykorzystują to, żeby z nim ciągle gadać i on w sumie robi to samo albo pisze z nimi i rozmawia przez telefon. Było już też dużo kłótni o te dziewczyny. Ma sporą część koleżanek zapisanych w stylu ,,moja kraszi”, ,,sugar baby” itd.

Mówiłam wiele razy, że mi to przeszkadza i mimo że trochę to ograniczył, to nadal dla mnie jest tego za dużo, nie czuję się w niczym wyjątkowa, nawet do mojego prezentu dokłada się jego przyjaciółka, która z nim to wybrała, a ja szczerze wolałabym coś od niego samego, wystarczyłby tylko mocny przytulas, niż coś, co nie jest w 100% od niego. Nie wiem co o tym wszystkim już myśleć. Co powinnam zrobić?”.

Czytaj także: ,,Chłopak mnie zranił, ale nie umiem odejść”

zazdrość w związkuŹródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

3 KOMENTARZE

  1. Znajdź przyjaciela albo i kilku. Chłopak będzie miał wielkie zazdro. Niech zobaczy jak ty się czujesz kiedy on się spotyka z jego „przyjaciółkami”. Jeżeli nie podziała, szkoda twoich nerwów na takiego chłopaka. Powodzenia:*

  2. daj mu do zrozumienia że masz już dosc tego. Mam ten sam problem i często są o to kłotnie a nawet czasem sam mnie podpuszcza do awantur bo lubi jak się denerwuję. Dasz radę a jak będziesz widziala że nic to nie daje tez znajdz sobie meskie towarzystwo zadziala w 99% u mnie działa bo zaprzyjaznilam sie z moim byłym (tak wiem dziwne) ale jestem w jednej klasie z moim chlopakiem i z moim bylym a teraz przyjacielem i moj chlopak mega jest o to zazdrosny uwierz zadziala zobaczy jak to jest
    🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj