Jesteś ciekawa, jakie polskie piosenki były najpopularniejsze w 2023 roku? Oto lista największych hitów ubiegłego roku!

Sprawdź, które z polskich piosenek uzyskały najwięcej odsłuchań w 2023 roku i daj nam znać, czy któraś z nich wpadła Ci w ucho!

Top 10 polskich piosenek z 2023 roku

#1. Smolasty & Doda – ,,Nim Zajdzie Słońce”

Choć takiego połączenia mało kto się spodziewał, utwór Dody i Smolastego to prawdziwy hit ubiegłego roku. W ciągu 5 miesięcy został obejrzany ponad 58 milionów razy, uzyskując 2 miejsce w kategorii najpopularniejszych teledysków.

#2. sanah – ,,Marcepan”

Sanah zna się na tworzeniu przebojów, które uwielbiają miliony Polaków. Utwór ,,Marcepan” w 9 miesięcy uzyskał ponad 21 milionów wyświetleń.

#3. Dawid Kwiatkowski – ,,Café de Paris”

Ten niezwykle melodyjny utwór został przesłuchany blisko 9 milionów razy w przeciągu 9 miesięcy.

#4. Kwiat Jabłoni – ,,Od nowa”

Kwiat Jabłoni, czyli polski zespół, który tworzy rodzeństwo – Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz został założony w 2018 roku. Utwór ,,Od nowa” został odtworzony na YouTube ponad 8 milionów razy w ciągu 9 miesięcy.

#5. WERSOW – ,,TEN JEDEN MOMENT”

Poprzez piosenkę ,,Ten jeden moment” Wersow podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną, że spodziewa się dziecka. Jej utwór został odtworzony ponad 10 milionów razy w przeciągu 11 miesięcy.

#6. Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE – ,,Ona działa na mnie jak”

Ten utwór bez dwóch zdań wpada w ucho tak bardzo, że aż chce się tańczyć! Kawałek ,,Ona działa na mnie jak” w ciągu 8 miesięcy zyskał ponad 60 milionów wyświetleń, plasując się na 9 miejscu wśród najpopularniejszych teledysków.

#7. Kizo – ,,PATOCELEBRYTA”

Utwór ,,Patocelebryta”, który swoją premierę miał 11 miesięcy temu, zdążył uzyskać ponad 8 milionów wyświetleń w serwisie Youtube.

#8. Taco Hemingway – ,,Całe Lata” feat. Dawid Podsiadło

Co może wyniknąć ze współpracy dwóch czołowych artystów, takich jak Taco Hemingway i Dawid Podsiadło? Hit na miarę ,,Całe lata”, który w 4 miesiące obejrzano ponad 3 miliony razy.

#9. Smolasty & Kizo – ,,Papito”

Oto kolejny gorący duet w naszym zestawieniu. Utwór ,,Papito” Smolastego i Kizo w ciągu 7 miesięcy został obejrzany ponad 14 milionów razy w serwisie YouTube.

#10. LEXY CHAPLIN – ,,DOBRZE WIEM”

Lexy Chaplin to, obok Wersow, kolejna influencerka, która zdecydowała się na nagranie piosenki. Utwór ,,Dobrze wiem” został odtworzony blisko 8 milionów razy w ciągu 5 miesięcy.

Jakie jeszcze popularne polskie piosenki powinniśmy dodać do powyższego zestawienia? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Top 10 zagranicznych piosenek z 2023 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj